Про вінницький планетарій японці написали статтю в журналі

Про вінницький планетарій японці написали статтю в журналі

Про роботу Вінницького планетарію розповіли у японському журналі.

 

В Україні нараховується сім великих планетаріїв, але через повномасштабне російське вторгнення діючими залишаються лише чотири. Серед них і Вінницький. Саме про такі заклади нашої країни та як вони виживають в умовах війни й розповіли своїм читачам на сторінках відомого в Японії наукового журналу. Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

— З початку війни наш Планетарій був зачинений. Та вже з 28 березня запрацював на повну. Кількість сеансів поступово збільшували, урізноманітнювали й програму. З початком навчального року до зоряного дому почали ходити й школярі, студенти. Обов’язково у нас в Планетарії присутнє живе спілкування з глядачами. Наші лектори завжди відкриті для діалогу, – зазначає директор КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Олександр Мельник.

За його словами, відтепер про Вінницький зоряний дім знатимуть і в Японії, що безумовно дуже приємно.

Вінницький планетарій працює з понеділка по п'ятницю, з 10.00 – 18.00. Субота-неділя з 11.00 – 19.00.

 

Читайте також:

Рештки п'ятьох людей, давній посуд, козацькі люльки… Що знайшли на розкопках в центрі Вінниці?

«У вас тут клондайк для фотографів». 50 років ходить пішки по світу сучасний Сковорода

До Вінниці приїхав 17-й трамвай «Tram2000»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up