Потягнув 12-тонний автобус зі школярами. Новий рекорд стронгмена Сергія Грачова

Потягнув 12-тонний автобус зі школярами. Новий рекорд стронгмена Сергія Грачова

Вінницький атлет Сергій Грачов поставив новий рекорд — 18 метрів він протягнув автобус. Вага стронгмена — 78 кілограмів, тоді як автобус з дітьми важив понад 12 000 кілограмів!

Біля планетарію, що в Центральному парку, стояв величезний муніципальний автобус. Ведучий розказав, що вага цієї машини 12 тонн.

— А якщо перевести у кілограми, то це буде 12 тисяч! Ще близько півтони додаткової ваги буде в автобусі — це діти. Просимо заходити тридцять школярів у середину автобусу, — сказав ведучий.

Відео дня

Запитали у самих школярів, що вони чекають від стронгмена.

— Та потягне, це точно!

— Ні, зовсім не страшно.

— А хто буде нас тягнути? — казали школярі.

Пізніше вперед автобусу став вінницький стронгмен Сергій Грачов. Його зв’язали з автобусом канатами. Один з спортсменів попросив водія «стати на нейтралку». Тоді як Сергій міцно вчепився в ще один канат, що допоможе йому потягнути 12-тонну машину.

За 57 секунд рекорд було встановлено! Сергій Грачов протягнув автобус 18 метрів. Люди з натовпу вітали атлета та казали, щоб тягнув тепер назад.

Після Сергій розказував про враження журналістам.

— Мене переповнюють емоції! До цього тренувався. А от чи побив я чийсь рекорд — це треба дивитися у Книгу Гіннесса.

Сергій подякував всім за підтримку та сказав, що незабаром встановить новий рекорд. Щоправда, де та що він буде робити — поки що тримає у секреті.

Читайте також:

День Європи у Вінниці: прямий фоторепортаж зі всіх локацій (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up