Нацрекорд! Стронгмен Грачов протягнув два 11-тонні автобуси

Нацрекорд! Стронгмен Грачов протягнув два 11-тонні автобуси
  • Вінницький стронгмен Сергій Грачов поставив рекорд України з трек-пулу.
  • При вазі 86 кілограмів він перетягує два 11 тонних муніципальних автобуси.
  • Своє досягнення чоловік присвятив до Дня народження Вінниці

На майдані Незалежності, о 10-й ранку, підвезли два муніципальних автобуси. Кілька чоловік зчіплювали їх між собою канатами. Саме в цей день вінницький атлет Сергій Грачов здійснив спробу поставити Рекорд України з трек-пулу — перетягуванню важезних, 11-тонних автобусів. Це йому вдалося. Щоправда, з другої спроби.

До речі, на День Європи атлет вже протягнув один муніципальний автобус. Тоді він був «завантажений» кількома десятками школярів.

Відео дня
blockquote>

Подивитися на спортсмена прийшли десятки вінничан, які згуртувалися біля автобусів.

З першої спроби Грачову не вдалося встановити рекорд. Але не тому, що він не здужав: не витримав трос між автобусами.

Крім місцевих телеканалів на подію приїхала знімальна група проекту «1+1» Інспектор міста. Володимир Остапчук коментував все, що відбувається на майдані.

— Навіщо Сергію це тобі потрібно? Вибери собі інше досягнення. Я б наприклад, був би рекордсменом з лежання на дивані! — жартома говорив Остапчук.

Після ще одного етапу підготовки Сергій знов взяв канат в руки. По правий бік від нього стали помічники та представник «Книги нацрекордів України». І цього разу все пішло за планом. Грачов через крик та силу почав тягнути автобуси, які стрімко набрали швидкість.

— Це було дуже важко! Взагалі я тренуюся з 12 років, фактично живу в спортзалі. Який буде наступний рекорд? Можливо трамвай потягну, а можливо вже три автобуси. На все Божа воля, — сказав після стронгмен.

Пізніше фахівці підрахували, що він протягнув два автобуси на відстань 19 метрів. Та зробив це за 19 секунд, чим встановив новий рекорд України! Як потім сказав Сергій Грачов, своє досягнення він присвячує до Дня міста — подарунок на 655-річчя Вінниці.

Читайте також:

Потягнув 12-тонний автобус зі школярами. Новий рекорд стронгмена Сергія Грачова

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Читательница
    що на дачі ні в кого нема "тележки" воду возити? 150 кг нагружаєш і легко котиться, аби дорога рівна та колеса накачані. І людина не те щоб прямо на межі можливостей. А тут ще й УХИЛ ВНИЗ. Це не підняти кілька тон
  • Вінничанин
    Не чипляйтесь до журналістів. Зараз така струя пішла в журналістиці. На центральних тв-каналах теж така манера подачі. Сьогодня вранці на ictv в новинах "поліціянт під мухою..." замість "співробітник поліції в стані алкогольного сп'яніння...". Така собі нелітературна кухонна говірка, замість літературної мови. Хз звідки це пішло.
  • Anonymous
    У меня вопрос к дорогой редакции - можно выложить дипломы об образовании ваших  ̶ж̶у̶р̶н̶а̶л̶и̶с̶т̶о̶в̶ писателей?
  • Anonymous
    ...важезних... - ШТА???????????????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:30 Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова: освіта майбутнього (Новини компаній) 14:13 Другий шанс на життя. Що планують зробити з колишнім санаторієм на Старому місті? photo_camera 13:28 Бійка на озері: чоловік побив знайомого через ревнощі та втік 12:24 Аномальна спека та негода: повний метеопрогноз для Вінниччини play_circle_filled Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 11:50 «За шість днів наша команда ліквідувала 97 окупантів» (Соціальна реклама) 11:44 Неповнолітній диверсант: на Вінниччині засудили підлітка за підпал на замовлення ворога 10:30 Азовцю Назарію «Грєнці» Гринцевичу з Вінниці присвоять звання Героя України 09:21 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 8 липня 09:10 ТОП-5 приватних шкіл Вінниці, куди мріють потрапити батьки та діти (партнерський проєкт) 08:13 Вакансії в супермаркеті «Грош», ресторані "Домашня редакція" та 76 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 08:12 Сьогодні 8 липня: Яке свято, хто іменинник та головні прикмети дня 21:01 Відключення води 8 липня: кого торкнеться та як підготуватись 20:02 Як подати мотиваційний лист під час вступу до вишу: покрокова інструкція 19:19 «Бентлі» за понад 10 мільйонів та інші люксові авто: найдорожчі машини, які продають у Вінниці photo_camera 18:15 Заклади Вінниці, що мають дитячу кімнату - справжній відпочинок дітям та батькам (партнерський проєкт) 18:13 Вінницький ТЦК спростовує інформацію про зміну адрес 17:31 Найспортивнішу родину Вінниччини визначили у Липовці 17:15 У Вінниці збільшилась кількість дитячих травм через водіння самокатів і скутерів play_circle_filled photo_camera 17:02 «Вовки» і «Вовчиці» виграли всі матчі в домашньому турі чемпіонату України з флаг-футболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up