На Замості велика пожежа: горять офіси за рестораном «Прайм» (ФОТО, ВІДЕО)

На Замості велика пожежа: горять офіси за рестораном «Прайм» (ФОТО, ВІДЕО)
  • За словами очевидців, пожежа почалася близько 9:30
  • Спочатку загорілася цегляна прибудова, а поки приїхали пожежники, вогонь перекинувся на сусідню будівлю
  • Її рятувальники гасили понад годину

— Пожежники приїхали десь о 10:05, — розповідає один з очевидців пожежі Роман. — Я прийшов, бо подумав, що це наш офіс горить. Але виявилось, що ні. Які офіси знаходяться там, я не знаю.

У пожежі ніхто не постраждав. Поліцейські заблокували проїзд до небезпечної ділянки. Вогонь гасили більше години. 

«20 березня о 9:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул.Бевза у Вінниці горить одне з  офісних приміщень», — повідомляє прес-служба рятувальників. — «До місця події одразу було направлено чергові караули чотирьох частин.  На момент прибуття рятувальників вогнем було охоплено офіс на третьому поверсі. Рятувальники о 10:35 пожежу локалізували, а об 11:21 ліквідували.  Від ДСНС залучалося 27 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.  Наразі причина  та збитки пожежі з'ясовуються фахівцями».

Відео дня

Previous Next

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ричард Алперт
    наблюдал все это из окна,языки пламени через окна были огромные,скорее всего там ценного уже ничего.

    а пожарные могли бы и быстрее быть на месте,ближайшая пожарная часть напротив завода Сотка

    там пешком прогулочным шагом 5 минут хотьбы
  • Олег
    Шановний авторе, це взагалі вул. І. Бевза, здається 34.
    Onischuk Valeriy reply Олег
    так і є))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху 15:34 Керівницю «Вінницязеленбуд» внесли до реєстру корупціонерів. Хто тепер керує підприємством? 14:52 У сервісному центрі Вінниці вперше зареєстрували гірничого велетня. Спецтехніка отримала номер 00001 14:24 У Вінниці планують відкрити нові заклади освіти. Де та які саме? 14:08 Липневі тури від Офісу туризму: музей трамвая, пошуки дзену і смарагдова вода чекають на вінничан 12:54 Вінницьку прокуратуру очолив Олег Ткаленко — прокурор з мільйонними статками 12:02 Героя України Максима Устименка, який загинув у бою на F-16, чекали вдома на Вінниччині photo_camera 11:06 У Вінниці врятували жінку з раком і тяжкою хворобою серця. Медики провели комбіновану операцію 10:40 Де замовити смачний торт, печиво та інші солодощі у Вінниці (партнерський проєкт) 10:08 Поліцейський зробив пропозицію випускниці просто на сцені медуніверситету play_circle_filled 09:46 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 1 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up