На залізничному вокзалі пожежа: горить недіючий вагон (ОНОВЛЕНО)
- В районі залізничного вокзалу здіймається стовп диму.
- У ДСНСН кажуть, що горить недіючий залізничний вагон.
Сьогодні близько 10.30 вінничани помітили стовп диму біля залізничного вокзалу. Пожежа стурбувала очевидців. Як з'ясувалося, горить недічий залізничний вагон.

— Горить окремо стоячий недіючий залізничний вагон. Причина загоряння наразі невідома, фахівці ДСНС вже працюють, — розповіла журналістці «20 хвилин» речниця Головного управління ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська.
Оновлено:
Бійці ДСНС о 10.54 загоряння ліквідували. До ліквідації пожежі від ДСНС залучалося 16 людей людей з особового складу та чотири одиниці спецтехніки.
Читайте також:
У минулу суботу рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію загорянь
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Олег КаськовА що таке ДСНСН? -
NextНіщо само по собі не може загорітись.
-
Новини Вінниці на 20хвилинЗавжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6