На залізничному вокзалі пожежа: горить недіючий вагон (ОНОВЛЕНО)

На залізничному вокзалі пожежа: горить недіючий вагон (ОНОВЛЕНО)
  • В районі залізничного вокзалу здіймається стовп диму.
  • У ДСНСН кажуть, що горить недіючий залізничний вагон.

Сьогодні близько 10.30 вінничани помітили стовп диму біля залізничного вокзалу. Пожежа стурбувала очевидців. Як з'ясувалося, горить недічий залізничний вагон.

— Горить окремо стоячий недіючий залізничний вагон. Причина загоряння наразі невідома, фахівці ДСНС вже працюють, — розповіла журналістці «20 хвилин» речниця Головного управління ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська.

Оновлено:

Бійці ДСНС о 10.54 загоряння ліквідували. До ліквідації пожежі від ДСНС залучалося 16 людей людей з особового складу та чотири одиниці спецтехніки.

  


Читайте також:

У минулу суботу рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію загорянь

Штовхнув поліцейську, замахнувся на адміністраторку, кинувся на охоронця: конфлікт у готелі «Аристократ»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олег Каськов
    А що таке ДСНСН?
  • Next
    Ніщо само по собі не може загорітись.
  • Новини Вінниці на 20хвилин
    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up