У минулу суботу рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію загорянь

У минулу суботу рятувальники шість разів виїжджали на ліквідацію загорянь
  • Горіла не лише трава та сміття, а й посіви пшениці. Через спеку та людську недбалість зайнялася суха рослинність в Писарівці.

Минулими спекотними вихідними вінницьким рятувальникам додалося роботи: в суботу, 15 липня, їм довелося шість разів виїжджати на ліквідацію загорянь в природних екосистемах. Горіла не лише трава та сміття — через людську недбалість зайнялося і  2,5 га посівів пшениці.

А вже в неділю, 16 липня, ситуація повторилася:

— О 10:53 рятувальників повідомили про пожежу на відкритій території в с. Писарівка Вінницько-Хутірського старостинського округу. Прибувши на місце, бійці ДСНС оперативно ліквідували займання сухої рослинності на площі 1,5 га, — йдеться у повідомленні Головного управління ДСНС у Вінницькій області.

Рятувальники Вінниччини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки:

  • не розводити вогнища на відкритих територіях,
  • не випалювати суху траву на присадибних ділянках,
  • не розводити багаття в лісі та поблизу сільськогосподарських угідь. 

 

Читайте також:

На Вінниччині школярі підпалили кабінет директора школи. Правопорушники — учні 5 та 8 класів

В середині було понад 130 людей. У Хмільнику горів спальний корпус санаторію

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up