На Вінниччині цієї весни висадять чотири мільйони нових дерев
- Вінницьку область почали озеленювати. За весну планують висадити чотири мільйони нових дерев.
Щорічна акція «Створюємо ліси разом» стартувала 21 березня. Про це зазначають на сайті ОДА.
— Цієї весни держлісгоспи Вінниччини створять ліси на площі 720 гектарів — 710 гектарів відведуть на відновлення лісів після зрубів, а 10 гектарів – на лісорозведення, — йдеться у повідомленні. — Дерева почали садити у кількох лісгоспах області.
Загалом на зазначеній площі висадять та засіють майже чотири мільйони майбутніх дерев.

Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.