На Вінниччині цієї весни висадять чотири мільйони нових дерев

На Вінниччині цієї весни висадять чотири мільйони нових дерев
  • Вінницьку область почали озеленювати. За весну планують висадити чотири мільйони нових дерев.

Щорічна акція «Створюємо ліси разом» стартувала 21 березня. Про це зазначають на сайті ОДА.

— Цієї весни держлісгоспи Вінниччини створять ліси на площі 720 гектарів — 710 гектарів відведуть на відновлення лісів після зрубів, а 10 гектарів – на лісорозведення, — йдеться у повідомленні. — Дерева почали садити у кількох лісгоспах області.

Загалом на зазначеній площі висадять та засіють майже чотири мільйони майбутніх дерев.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up