Меблі, книги, посуд: антикварні та дорогі речі, які продають вінничани
- На платформі OLX можна знайти чимало оголошень про продаж старовинних та рідкісних речей. Деяким із них не одна сотня років. Інші є колекційними. Однак усі ці оголошення об'єднує висока вартість товарів. Які дорогі речі сьогодні виставлені на продаж у Вінниці?
Перш ніж ви перейдете до самих товарів, зазначимо, що ціну продавці виставляють на власний розсуд, і не завжди вона об'єктивна. До прикладу, дехто з вінничан вважає, що монети, введені в обіг сто років тому, обов'язково мають коштувати цілих статків. Те саме стосується столітніх книг, посуду та меблів.
Ми не беремося оцінювати вартість товарів з цієї добірки і вказуємо ціну такою, якою її зазначили власники. Не рекомендуємо купувати, а лишень пропонуємо ознайомитися з найдорожчими актуальними оголошеннями про продаж речей у нашому місті та області.
Окуляри Dior
Вінтажні сонцезахисні окуляри Christian Dior 1980-х років випуску. Виготовлені в Австрії. Продавець пише, що річ оригінальна. З недоліків: невеликі подряпини на дужках.
Вартість: 5 000 гривень
Крісло
Масивне старовинне інтер'єрне крісло. Судячи з вигляду, воно реставроване майстрами. Має нову шкіру, дубовий каркас та ручне різьблення.
Вартість: 10 400 гривень
Біблія
Старовинна книга, надрукована у 1873-му. Автор пише, що Біблія збереглася в ідеальному стані. Враховуючи вік видання, воно справді непогано збереглося. Мова книги, ймовірно, німецька.
Вартість: 13 000 гривень
Монета
Ця річ не старовинна, а колекційна. Це срібна памʼятна монета номіналом 20 гривень, випущена Національним банком України, присвячена періоду правління княгині Ольги (945-964 рокам). Монету ввели в обіг 14 травня 2020 року. Вона належить до серії «Княжа Україна».
Вартість: 14 800 гривень
Якась книга
«Продам стародавню книгу» — оце й усе, що написав автор оголошення. Ані назви книги, ані інформації про стан її збереження, ні років видання. І додав він лиш одне фото.
Вартість: 15 000 гривень
Софа
У селищі Бар продають старовинну деревʼяну софу з відсіком для зберігання. В оголошенні автор вказує, що виготовлена вона орієнтовно у 1900 році. Стан меблів, на думку продавця, 4+.
Вартість: 17 500 гривень
Годинник
Настінний годинник, виготовлений на початку 19 століття. Автор оголошення пише, що він справний. Заводиться за допомогою ключа.
Вартість: 35 000 гривень
Новий завіт
Старовинна книга датується 1884 роком випуску. Надрукували її в одній із типографій Російської імперії. З фото в оголошенні видно, що стан Нового завіту далекий від ідеального.
Вартість: 80 000 гривень
Буфет
Меблі кінця XIX століття. Виконані із натурального дерева. Основа складається з комода, що зачиняються двома дверцятами, та двох великих шухляд. Середня частина із двома різьбленими колонами на кожній стороні. Верхня частина складається із трьох дверей та фасаду. Буфет має витончений і багатий вигляд.
Вартість: 125 000 гривень
Менажниця
Це найдорожча антикварна річ, виставлена наразі на продаж у Вінниці. Автор стверджує, що менажниця з написом NIBELUNGENWERK, яку він продає, — єдиний у світі збережений екземпляр. В оголошенні також йдеться, що посудина ручної роботи, а виготовлена вона понад 200 років тому у Німеччині. Попри це, на самій менажниці можна побачити позначку «1939», а також нацистську свастику. Ще навесні цього року автор намагався продати цю річ за 1,5 мільйона гривень.
Додамо, що менажниця — це блюдо, розділене перегородками на кілька секцій, або кілька невеликих блюд, об'єднаних загальною основою. Такі тарілки використовують для гарної та зручної подачі горіхів, снеків, сухофруктів, оливок, солінь, сиру, соусів, грибів та інших закусок.
Вартість: 175 000 гривень
Читайте також:
Оплатити комуналку, купити ліки чи задонатити на ЗСУ: що таке єПідтримка та як її отримати?
Добрі справи та ініціативи вінничан, які вони втілили в життя впродовж 2024 року
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Читач79