Через сумку оточили територію Центрального ринку по периметру (ВІДЕО та ФОТО)

Через сумку оточили територію Центрального ринку по периметру (ВІДЕО та ФОТО)

Сьогодні, 6 серпня 2019 року, близько пів на другу годину дня у Вінниці на вулиці Коцюбинського з’їхались поліція, рятувальники та вибухотехники.

У редакцію «20 хвилин» повідомили, що біля Центрального ринку відбувається щось незвичне.

— На тротуарі знайшли сумку, яка лежала на землі. Сумка була закрита та викликала підозру. Люди повідомили про знахідку у поліцію, — розповів журналістці свідок події вінничанин Максим.

На місце приїхали екіпажі поліції, рятувальників та вибухотехників. Територію біля сумку оточили стрічкою та не підпускали людей.

Відео дня

— Спеціальним приладом вони спочатку перевірили, чи немає всередині сумки вибухівки. Напевно, пересвідчившись у безпеці, правоохоронці розпотрошили вміст сумки. Виявилось, що там знаходиться сміття, — сказав вінничанин.

Дивіться фото з місця:    

 

                                                                                                                     

 

До речі, вчора, 5 серпня 2019 року, правоохоронці та рятувальники шукали «вибухівку» у приміщенні міської ради та Скайпарку. На щастя, повідомлення виявилось хибними.

Дивіться фото з місця надзвичайних подій:

Нагадаємо, з початку 2019 року зареєстрували 81 випадок хибних повідомлень про терористичну загрозу у Вінниці.

До речі, листи у всіх випадках «мінувань» схожого змісту і мають прив’язку до подій на Сході. Вони розсилаються зі створених на анонімних ресурсах поштових скриньок, які після відправлення повідомлення одразу ж видаляються. Автори листів про вибухівку також, як пояснили 20minut.ua в кіберполіції, завжди використовують VPN-сервіси.

Зокрема,11 червня було чергове «замінування» по електронній пошті. Екстрені групи поліції на МНС перевіряли три вінницькі готелі та евакуювали порівняно з попередніми випадками невелику кількість людей — 130. Так само й зараз із службовими собаками працюють в трьох готелях, і це вже шосте «мінування» протягом травня-червня у Вінниці.   

Про те, як проходило виведення 9 тисяч людей, в тому числі дітей із дитячих садочків, коли перевіряли одночасно по 28 об’єктів, знайдете в публікації «Листи про замінування приходять з електронок, які існують не більше 15 хвилин».


Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Наталія Кравчук
    Люди-молодці, зреагували правильно.
  • Obolonska Olena
    Невже неможливо по камерах відеоспостереження відслідкувати ХТО залишив там сумку?
  • Юрий Зилинский
    Проверяют реакцию населения,спецслужб
  • Ваня
    Что то очень много стало минирований в этой году ,и речь не только об Виннице,а  о всех Украине в целом.
    Наводит только на две мысли
    1. Кто то действительно готовит что то грандиозное и проверяет работу всех служб
    2. Недостаточной профилактикой данных правонарушей со сторони нашей Полиции,
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Читаємо, граємо, розвиваємось: як вінницькі бібліотеки проводять літо з дітьми 20:06 Правила, яких треба дотримуватись, щоб дитина не випала з вікна 19:08 Врятована через вікно. Як на Немченка під час пожежі евакуювали пенсіонерку photo_camera 18:06 Багата історія й амбітне майбутнє: як змінюється садиба Боруха Львовича Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 17:11 Муніципальна варта Вінниці розповідає, що зробила для міста за пів року 16:26 Загинули жінка і немовля: біля Вапнярки кросовер врізався в дерево photo_camera 16:13 У Вінниці затримали драг-дилера і вилучили амфетаміну на 400 000 гривень photo_camera 15:23 Чи відчуваєте те, що Вінниця найкомфортніше місто України? Ми запитали 14:15 На Вінниччині чоловік поширював заборонені відео та розбещував дитину photo_camera 13:13 Ворожі атаки тривають: як Сили оборони знешкоджують окупантів на передовій photo_camera 12:12 Курʼєри Glovo оголосили про страйк у Вінниці. Що сталося? 12:10 Момент ДТП шокує: на Первозваного таксист на Renault збив дівчину, що йшла по «зебрі» play_circle_filled 11:05 На Київській 11-річна дівчинка випала з вікна четвертого поверху 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 7 – 12 липня photo_camera 10:02 У Вінниці прийомна родина Євгена та Любові прийняла 14-річного Сергія 09:11 Вінниця прощається з Героями: громада віддає шану Юрію Іванюку та Валерію Перевалову 08:23 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 08:12 Вінниччина пережила неспокійну ніч: до 40 «шахедів» та ракети летіли через область play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up