Другокласник Тимофій Ковалевський продає свої казки, щоб підтримати ЗСУ

Другокласник Тимофій Ковалевський продає свої казки, щоб підтримати ЗСУ
  • У шість років учень початкової школи №25 видав свою першу збірку казок. 
  • Перший наклад книжечки з п’ятьма казками розкупили в мить: зібрали понад 20 тисяч гривень, які Тимофій Ковалевський передав на потреби наших військових. На зібраній сумі хлопчик не зупиняється.
  • Тож цієї неділі й у вас буде можливість придбати й собі збірку казок Тимофія, таким чином зробивши свій внесок у перемогу України.

У рамках благодійного ярмарку в ТРЦ «S)mall» відбудеться презентація збірки казок юного волонтера Тимофія Ковалевського. 

Там же можна буде придбати казки, кошти з яких хлопчик перераховує на потреби наших захисників.

Презентація відбудеться цієї неділі, 11 лютого, о 12.00 на першому поверсі торговельного центру за адресою проспект Юності, 18.

Відео дня

Учень Вінницької школи №25 Тимофій Ковалевський підготував першу збірку казок у шість років. Хлопчик вигадував різноманітні історії, і щоб розповіді внука не забулися, бабуся записувала тексти. Згодом вирішили видати їх окремою книжечкою. 

До збірки увійшло п’ять казок під назвами: «Брат і Сестра», «Жива Яблунька», «Пригоди Пляшечки», «Жива Булька», «Битва восьминогів з косатками». Кожна історія проілюстрована.

Книгу в тираж випустили завдяки місцевій друкарні, де редакторка Олена Добрянська допомогла з ілюстраціями та версткою збірки казок. Батьки заплатили тільки за собівартість друку. 

І так побачила світ «Збірка казок Тимофія Ковалевського». За словами мами казкаря, Тетяни, у книжки немає фіксованої ціни. Адже всі кошти, вторговані з її продажу, пішли на підтримку військових.

— Щоб воїни могли купити те, що їм необхідно для Перемоги, — пояснював рідні свій вчинок юний волонтер.

Тимофій з сестричкою Мирославою ще допомагають у волонтерському центрі, де разом зі своєю мамою плетуть маскувальні сітки

— Зазвичай книжечку купували за орієнтовно 100 гривень, адже люди розуміли, що платять власне не за книжку, а підтримують таким чином і армію, і творчу ідею сина, — додала Тетяна Ковалевська. — Проте були й високі ціни на збірку. Моя колега, наприклад, придбала примірник за 1 500 гривень — це найбільша сума. Співробітники чоловіка купували по 700-800 гривень.

Таким чином з продажу накладу вдалося зібрати понад 20 тисяч гривень. Кошти через волонтерку Катерину Марценюк вдалося передати військовим. У подяку Тимофій отримав від бійців прапор, ними підписаний.

— Син сказав, що це — найбільший його скарб, і він його берегтиме, щоб показати своїм дітям, — сказала мама юного казкаря.

Тимофій Ковалевський працює над другою збіркою творів. Говорив, що волонтерити буде доти, допоки Україна не переможе.

 

Читайте також:

Шкільний волонтерський центр «Ти не один» відправив понад 30 вантажівок з допомогою

Утворили «блокпост» і збирають кошти для ЗСУ: як дівчатка з Вінниччини стали волонтерками

Маленьких внесків не буває: Зібрали десять волонтерських організацій, яким можна довіряти

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач39

    Молодець Тимофій!Не збавляй обертів!

keyboard_arrow_up