Диван, солома та веранда загорілися на Вінниччині
- Вогонь спалахував у будинках та господарських спорудах Вінниччини. Рятувальники за добу виїжджали на чотири такі виклики, обійшлося без травмованих.
На Вінниччині 18 серпня рятувальники ліквідували чотири пожежі у житловому секторі. Загоряння сталися в Оратівській громаді та Брацлаві.
У селі Животівка Оратівської громади через необережність під час куріння загорівся диван в одній із кімнат житлового будинку. Рятувальники швидко загасили вогонь та не допустили його поширення на більшу площу.
У тому ж селі зайнялися тюки із соломою на території приватного домоволодіння. Попередньо встановлено, що пожежа виникла через необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Ще одне загоряння сталося у селі Якимівка Оратівської громади. Там бійці ДСНС ліквідували пожежу господарської споруди.
А у селищі Брацлав вогонь спалахнув у веранді. Причиною стало коротке замикання електромережі.
На щастя, внаслідок цих пожеж ніхто не травмувався.
Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки, не курити у ліжку та не залишати недопалки без нагляду. Також важливо стежити за справністю електромережі.
Вас може зацікавити:
Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком
Подвійний переворот на трасі та авто в кюветі: за добу на Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими
Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google