Чорний дим здійнявся над містом: горить будівля на території колишнього санаторію
- На Синьоводській горить недіюча будівля. Дим видно з різних куточків міста.
По вулиці Синьоводській 2 вересня близько 14.00 сталася пожежа. У мережу почали викладати відео, де видно великий стовп чорного диму.
У ДСНС для «20 хвилин» повідомили: «Горить недіюча будівля по вул. Синеводській».
Згодом стало відомо, зі слів очевидців події, пожежа на території колишнього санаторію Коцюбинського. З ролика, який надіслали до редакції, видно — палає колишня їдальня.
На місці події працюють рятувальники. Деталі події з'ясовуються.
Читайте також:
Прокуратура повідомила про підозру псевдоволонтеру «Прайсу», який нібито допомагав ЗСУ
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
лариса кравченкоЯкось підозріло, кожен день палає, може це неспроста -
Олена СвіргунСпалили, щоб придбати ділянку за безцінь!
Химка Слобідська reply Олена Свіргунможна подумати що ти руїни мали ціну?:)))) -
Валентин НиколаевичМабуть скоро там збудують нові котеджі, або таунхауси
Химка Слобідська reply Валентин Николаевичте "мабуть" уже там 30 років,і ніяк..:)))))