Чорний дим здійнявся над містом: горить будівля на території колишнього санаторію

Чорний дим здійнявся над містом: горить будівля на території колишнього санаторію
  • На Синьоводській горить недіюча будівля. Дим видно з різних куточків міста.

По вулиці Синьоводській 2 вересня близько 14.00 сталася пожежа. У мережу почали викладати відео, де видно великий стовп чорного диму.

У ДСНС для «20 хвилин» повідомили: «Горить недіюча будівля по вул. Синеводській».

Згодом стало відомо, зі слів очевидців події, пожежа на території колишнього санаторію Коцюбинського. З ролика, який надіслали до редакції, видно — палає колишня їдальня.

На місці події працюють рятувальники. Деталі події з'ясовуються.

 

Читайте також:

Прокуратура повідомила про підозру псевдоволонтеру «Прайсу», який нібито допомагав ЗСУ

П'яний командир вистрілив в голову підлеглому? Нові деталі вбивства 20-річного поліцейського з Вінниччини

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • лариса кравченко
    Якось підозріло, кожен день палає, може це неспроста
  • Олена Свіргун
    Спалили, щоб придбати ділянку за безцінь!
    Химка Слобідська reply Олена Свіргун
    можна подумати що ти руїни мали ціну?:))))
  • Валентин Николаевич
    Мабуть скоро там збудують нові котеджі, або таунхауси
    Химка Слобідська reply Валентин Николаевич
    те "мабуть" уже там 30 років,і ніяк..:)))))

keyboard_arrow_up