Загалом було подано 174 проектів на суму 93 мільйони гривень. Але розмір Бюджету (п’ять мільйонів гривень) не дозволяє втілити всі ідеї в життя. Тому експертна група відібрала 80 найкращих ідей, які відповідають “Стратегії Вінниця-2020” і не порушують умови конкурсу.
Містяни подавали проекти, які стосуються благоустрою, облаштування дитячих та спортмайданчиків, асфальтування доріг. Окрім цього, було багато проектів розвитку культури, освіти, IT-технологій. Але найбільше всього (38 з 80 відібраних проектів) - ініціатив з облаштування парків відпочинку та інших рекреаційних зон.Пояснення. Чому відмовляли авторам деяких проектів?
За словами заступника мера Галини Якубович, яка є головою експертної групи, ті ідеї, які не пройшли відбір - не знищують. Їх віддадуть на розробку відповідних Департаментів міськради, або будуть реалізовувати в рамках інших програм чи у співфінансуванні з мешканцями.
Хто може проголосувати?
В голосуванні за проекти мають право брати мешканці міста Вінниці. Такими є всі особи, які на законних підставах постійно чи тимчасово проживають, мають нерухоме майно, працюють на території міста, сплачують податки в міський бюджет.
Головним документом на голосуванні є паспорт, звідки перепишуть номер, щоб не допустити фальсифікації результатів. Але якщо немає вінницької “прописки”, але людина працює або є підприємцем в місті, то на “дільницю” можна прийти і з іншим документом: довідкою з роботи, студентським квитком, тощо.
Організатори повідомляють, що кожен мешканець може віддати свій голос лише за два проекти - один великий і один малий.
Де голосувати за проекти?
Заступник мера і голова експертної комісії Галина Якубович тримає бюлетень для голосування в "Прозорому офісі"
Проголосувати за кращі вінничани можуть у два способи - он-лайн через Інтернет або у пунктах голосування в робочі дні з 9:00 до 18:00 години за чотирма адресами:
Обов’язково мати при собі паспорт.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер