Брати, генератори і Сніговик. Як троє підприємців допомагають тим, хто на фронті, і їхнім дітям

Брати, генератори і Сніговик. Як троє підприємців допомагають тим, хто на фронті, і їхнім дітям
Григорій Пуга (крайній зліва): "Передаємо військовим уже 15 генератор від нашої родини".
  • З перших днів війни ТОВ «Краєвид Поділля» підтримує військових.
  • Свою частку вносить генеральний директор разом з двома своїми братами.
  • Про що йдеться?

Григорій Пуга очолив ТОВ «Краєвид Поділля» у 2017-му. Офіс сільськогосподарського підприємства розташований у колишньому Барському районі. Пан Григорій приїхав на роботу з Харківщини. Разом з ним трудяться двоє його братів — Дмитро й Олег. Пуги небагатослівні. Вони звикли більше працювати, а не говорити.

Коли генерального директора запитують про надану допомогу тим, хто на фронті, він не називає конкретні суми коштів, чи матеріали. Хоча насправді «Краєвид Поділля» передавав захисникам автомобілі, пальне, продукти харчування, інші матеріали.

Інколи про це можна прочитати у Фейсбуці. Ось одне з недавніх повідомлень: «Мобільність для військових є надважливою у боротьбі з ворогом та виконані бойових завдань. Тож від ТОВ «Краєвид Поділля» закупили шини для вантажівки, яка рятує і допомагає нашим землякам. Їдемо далі. Їдемо до Перемоги!».

Відео дня

Родина Пугів купує матеріали також за власні кошти. Для прикладу, брати передали на фронт 15 генераторів різної потужності. Купували їх, як кажуть, у складчину.

«Часто генератор стає єдиним джерелом енергії на лінії фронту, — написав Григорій Пуга у Фейсбуці. — Нехай він надійно служить захисникам країни. Закупили з родиною черговий генератор. Зробили це з розумінням в важливості кожного кроку до Перемоги».

Не залишають поза увагою діток, батьки яких нині в окопах, а також усіх учнів шкіл тих населених пунктів, де ТОВ «Краєвид Поділля» орендує землю. Напередодні новорічно-різдвяних свят організували для дітей низку цікавих заходів. До них у гості приходить незвичний герой — Сніговик. У нього настільки яскравий образ, що діти не приховують задоволення і радості від зустрічі з таким новорічним гостем. До того ж, він не приходить з порожніми руками — кожному дарує подарунки.

Одяг у Сніговика такий м’якенький, що кожному хочеться притулитися до нього, обійняти. Сам він дуже добрий — гарно спілкується з дітьми, пропонує різні ігри і звичайно, запрошує усіх до танцю.  

«Наш Сніговик разом зі своїми помічниками розпочав казкову подорож, —написали у Фейсбуці про цього казкового героя. — І маршрут у них не менш казковий, адже стільки радісних оченят, щирих посмішок, обіймів годі знайти. Дива існують. Потрібно в них не лише вірити, а й створювати. Щасливе дитинство у наших дітей не відібрати. Ми не дозволимо цього. Все буде Україна.

Як зустрічали Сніговика дітки у дошкільному закладі Ялтушкова та місцевому ліцеї, а також у Журавлівській гімназії, можна побачити на світлинах, які «Краєвид Поділля» розмістив у Фейсбуці. Під ними слова подяки від вихователів, учителів та батьків діток за подаровані їхнім діткам хвилини позитиву й радості.

Читайте також:

«Осколки у паливному баку, задньому мосту…» Як «Фенікс» відновлює пошкоджені на війні авто

Що робити при переохолодженні та обморожені: рекомендації вінницького лікаря

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up