«Азовець» подарував мамі прапор морських піхотинців з портретом сина. Згадаймо Назара Очеретного

- Понад два роки мама чекає сина — Назар Очеретний у списках зниклих безвісти.
- Побратими подарували жінці прапор бригади з портретом Назара.
Ідея передати матері морського піхотинця Назара Очеретного пані Валентині прапор 36-ї окремої бригади Морської піхоти належить легендарному Сергію Волинському з позивним «Волина». Він особисто знав нашого земляка.
На його думку, вручення прапора є підтримкою матері. Згадка побратимів про сина додасть їй сили у цей нелегкий час — час чекання: з квітні 2022-го Назар у списках зниклих безвісти. Відтоді його мати не перестає вірити, що син повернеться у рідну Жмеринку.
На прапорі бригади розмістили портрет Назара Очеретного. Для Валентини, його мами, це дуже хвилюючий подарунок. Скільки уже разів вона пригортала до серця знамено!
Ще більше її зігрівають слова командира бригади про її сина.
Послухайте, як він відгукувався про нашого земляка:
«Якби всі були такі, як наш Назар, то ми б не втратили Маріуполь. Я йому казав: «Камиш», не йди, в мене нема тебе ким прикрити, а він відповів: «Мене береже молитва мами ще з 2014 року. Там мене чекають хлопці, я не можу їх залишити».
Ці слова наводить сайт «Жмеринська газета» з посиланням на те, що чули їх від мами Назара пані Валентини.
Назар Очеретний один з тих, хто ще у 2014 році став на захист рідної землю від окупантів. Був підготовлений до участі у бойових діях, Адже служив у поліції у підрозділі спецпризначенців. У перший бій вступив під Попасною на Луганщині.
У 2017-му Назар підписав контракт з одним із підрозділів 36-ї окремої бригади Морської піхоти. Пройшов навчання на курсах бойового медика. Отримав відповідний сертифікат. Допомагав пораненим рятувати життя.
Назар мав позивний «Камиш». Нічого дивного, якщо нагадати його прізвище — Очеретний.
30 березня 2022-го пані Валентина останній раз чула голос сина. У квітні того ж року дізналася, що її Назар у списках зниклих безвісти.
Мати дотепер чекає, що син повернеться додому. Так само, як його дружина та їх синочок.
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Їхали військові»: як захисники змусили громаду змінити вивіску «Ивановцы» на українську мову
Злочин на очах у продавців: у Жмеринці чоловік пограбував два магазини на 16 тисяч
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Віра❤️