Вінничан кличуть на безкоштовний молодіжний Форум «Перспективи 2023»

Вінничан кличуть на безкоштовний молодіжний Форум «Перспективи 2023»
  • Тих, хто у пошуках відповідей на найактуальніші питання та бажає розвиватися незалежно від природи, запрошують на безкоштовний Форум «Перспективи 2023».
  • Ця подія спеціально створена для активної молоді нашого міста, яка бажає поглибити свої знання та знайти своє місце в сучасному світі.

На Форумі будуть обговорювати чотири питання, які цікавлять багатьох молодих людей. Перше з них, «Чи варто починати бізнес у війну?», розкриває можливості та ризики підприємницької діяльності в умовах нестабільності.

Друге питання, «Тренди на можливості IT», дозволяє ознайомитися з останніми досягненнями та перспективами в сфері інформаційних технологій.

Третє питання щодо вибору актуальної професії та альтернативного навчання. Учасники Форуму отримати пораду від досвідчених фахівців та дізнаються про можливості саморозвитку.

«Англійська у розрізі бізнес-перспектив» — це четверте питання, яке стане актуальним для тих, хто прагне побудувати успішну кар'єру в міжнародному співробітництві.

Відео дня

Форум «Перспективи 2023» відбудеться 23 травня о 18.00 за адресою вул. Мури 4а, в часі POSTERUM. Участь у Форумі абсолютно безкоштовна, але реєстрація обов'язкова.

Реєстрація ТУТ.

Нагадаємо, Міністерство освіти назвало предмети, які залишаться у шкільній програмі. Усі ключові предмети, як природничі, так і гуманітарні, будуть збережні в українській системі освіти. Однак вони будуть більш концентровані.

           

Читайте також:

Вступна кампанія 2023. Які правила чекають абітурієнтів

Вінницьким випускникам на замітку. ТОП-50 найкращих університетів України

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up