Вистава про Сент-Екзюпері, йога, тату хною та корисні тренінги! У «Квадраті» з 8 по 12 серпня пройде «Тиждень молоді»

Вистава про Сент-Екзюпері, йога, тату хною та корисні тренінги! У «Квадраті» з 8 по 12 серпня пройде «Тиждень молоді»
  • До Міжнародного Дня молоді, який у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» трансформується у цілий тиждень, пройде багато корисних активностей, зустрічей з фахівцями та цікавих, незабутніх подій!
  • Всі заходи безкоштовні! Потрібно лише встигнути зареєструватися

Цьогоріч вперше за указом Президента Володимира Зеленського Україна відзначає День молоді не у кінці червня, як було раніше, а разом зі всім світом — 12 серпня.

— Наша молодь цікава, сильна, мужня і непереборна! Саме молодь сьогодні захищає Україну, волонтерить, тримає економічний фронт, вчиться, будує та розвиває країну. Тому до Міжнародного Дня молоді у «Квадраті» ми не обмежувались лише одним днем, а з партнерами підготували тиждень активностей, зустрічей, тренінгів. Україна та українська молодь вражає весь світ своєю стійкістю та жагою до свободи і перемоги! — розповідає в.о. директорки «Квадрату» Анастасія Молдован. — Запрошуємо всіх провести цей тиждень у «Квадраті»! І дякуємо ЗСУ та всім захисникам за можливість працювати і творити у вільній Україні!

Нагадаємо, Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» розташований у центрі Вінниці по вулиці Театральна, 15 у безпечному просторі, який є надійним укриттям, тому за безпеку під час подій можна не турбуватися.

Зареєструватися на бажаний захід або одразу на всі без винятку можна за цим посиланням.

Відео дня

У понеділок — виставка і вистава «Народжений з крилами»

«Тиждень молоді» у «Квадраті» у понеділок, 8 серпня, о 14.00 стартує відкриттям виставки патріотичних картин, які були створені молодими, талановитими художниками до Дня української державності.

А о 18.00 безкоштовно можна буде переглянути дивовижну виставу «Народжений з крилами» про життя, філософію та кохання геніального Антуана де Сент-Екзюпері — відомого французького письменника, класика світової літератури, з шедеврами якого ми знайомі ще з дитинства, а також льотчика, який загинув під час здійснення бойових вильотів проти нацистської Німеччини та її союзника — фашистської Італії.

— Це лірична вистава для тих, хто вміє бачити серцем! — розповідають творці інноваційного театрального проекту «Media Vision Theatre», що був створений громадською організацією «Арт Плексус» у співпраці з Culture of Solidarity Fund by the European Cultural Foundation.

У виставі грають всього чотири актори (Олександр і Любов Єременки, Олександр Сугак та Олександр Малий), але завдяки оригінальній мистецькій побудові вистави і постійному спілкуванню із публікою, вони за годину вистави дають відповіді на одні з найважливіших питань теми «Людина і війна».

Приходьте почути найцікавіші історії з неймовірного життя автора «Маленького принца», отримати свою порцію арт-терапії та незабутні враження!

У вівторок — бізнес-тренінг і йога

9 серпня о 17.00 вінничан чекає бізнес-зустріч «Молодь відбудує Україну» від спільноти «Board», що допоможе краще зрозуміти бізнес, його сучасні особливості, почути про успішний досвід, факапи та інформацію, яку не почуєш в жодному іншому місці. А лише поспілкувавшись із практиками та успішними в цьому напрямку людьми.

Фахівці поділяться цінними порадами і власним досвідом, як стати успішним та започаткувати свою справу.

Головні теми тренінгу: бізнес та стабільність, супровід та підтримка, створення бази для успішного бізнесу.

— «Board — це спільнота для розвитку бізнесу завдяки обміну досвідом, компетенціями та зв’язками. Бо разом швидше! — розповідають організатори тренінгу. — На кожному заході наші ментори, що створили компанії у всіх сферах бізнесу, діляться досвідом, порадами, натхненням, дарують відчуття плеча поряд. Диванні теоретики не зможуть допомогти вести бізнес, а люди, за чиїми плечима роки злетів, падінь, спроб та помилок — можуть. Ми об'єднуємо менторів та учасників і разом у атмосфері відкритості, щирості й легкості розбираємо кейси, вирішуємо бізнес-завдання, ділимося ідеями.

Також у вівторок о 18.00 у «Квадраті» не пропустіть безкоштовне заняття з йоги.

— Бажаєте зустріти перемогу у прекрасному фізичному та емоційному стані? Вам до нас на «Територію здоров’я. Йога»! — запрошують у «Квадраті». — Для багатьох йога — це щось містичне, з незрозумілої нам культури Сходу. Тож будемо разом знайомитися із цією особливою системою фізичних вправ, які засновані на різноманітних позах та медитаціях. Більшість вчених погоджуються, що йога не є релігією, але водночас відзначають, що йога дійсно цілюще діє на людину. Зокрема, під час регулярних занять знижується ризик розвитку серцево-судинних захворювань шляхом поліпшення артеріального потоку.

У середу — тренінг з першої домедичної допомоги і «Жива бібліотека»

10 серпня о 15.00 у «Квадраті» розпочнеться тренінг з першої домедичної допомоги. Фахівці розкажуть та покажуть весь комплекс заходів, що спрямовані на відновлення життя та здоров’я.

Кожен учасник дізнається та відпрацює алгоритм дій та способів, як врятувати життя собі та іншим — все, що повинен надати той, хто знаходиться поруч із постраждалим, або сам потерпілий до прибуття медичного працівника.

А о 17.00 у середу пройде інтерактивний проект «Жива бібліотека», під час якого всі матимуть змогу знайти нових цікавих знайомих та друзів і навчитися «читати» інших, пізнаючи їхній життєвий шлях, досвід, досягнення, переживання. Це гарна щотижнева традиція «Квадрату», яка дозволяє молоді пізнати людей різних професій та сфер, волонтерів, фахівців, активістів.

— «Жива бібліотека» — це інтерактивний захід, що надає людський вимір ідеї розмаїття. Ми організовуємо «Живу бібліотеку» й розшукуємо для неї унікальні «книжки» — гостей, щоб надати «читачам» досвід діалогу та усвідомлення, як сильно життя реальної людини, яка представляє ту чи іншу вразливу групу в суспільстві, відрізняється від наших, — розповідають у «Квадраті». — «Жива бібліотека» — це модель, у якій «книжками» є люди з різних соціальних або етнічних середовищ, а «читачем» можеш бути саме ти. В основі «Живої бібліотеки» лежить ідея, що треба дати шанс зустрітися тим людям, які у звичайному житті не мають шансу поговорити один з одним. Це підвищує розуміння між людьми і допомагає боротися із забобонами і стереотипами. «Жива бібліотека» працює так само, як звичайна бібліотека: «читачі» приходять заповнюють читацький формуляр, вибирають книгу і читають її певний час. Потім повертають книгу до бібліотеки і, якщо хочуть, беруть іншу. Різниця тільки в тому, що книги «Живої бібліотеки» — живі люди, а читання — це розмови.

У четвер — патріотичні тату хною і тренінг про нові можливості

11 серпня о 14.00 у «Квадраті» всі бажаючі зможуть зробити патріотичний розпис хною.

— Хочеш тату, а мама не дозволяє? #вКВАДРАТі знають, як вирішити це складне питання. Тимчасове, але патріотичне тату хною від справжнього майстра своєї справи. Твої друзі обов’язково спитають, де таке зробити. А відповідь проста, — говорять організатори.

Нагадаємо, татуювання хною називають по-різному: менді, мехенді, біотатуаж. Розпис тіла хною є стародавнім мистецтвом, згадки про яке датовані 1200 роком до нашої ери — вже тоді люди знали про декоративні властивості хни — абсолютно натурального засобу, який отримують із листя хінного дерева. Мода на розпис хною прийшла до нас зі східних і арабських країн. І хоча сьогодні у багатьох мехенді асоціюється саме з Індією, дослідники вважають, що його батьківщина — Єгипет. Розпис хною зазвичай тримається на тілі від тижня до місяця. Після цього малюнок пропадає безслідно.

У четвер о 16.30 також пройде мотиваційна зустріч «Молодь і децентралізація 2.0», під час якої кожен зможе дізнатися, які нові можливості для молоді у Вінниці та загалом в Україні відкриті завдяки реформі децентралізації.

— «Молодь і децентралізація 2.0» — це мотиваційна зустріч із представниками органів місцевого самоврядування Вінниччини. Зокрема, учасники матимуть змогу поспілкуватись зі старостою Вінницькохутірського старостинського округу Вінницької ТГ Владиславом Кривешком та депутатом Вінницької міської ради Олександром Мельником. Планується також залучити молодих управлінців з громад Вінниччини, — розповідає Анастасія Молдован. — Як молодь зараз залучена у життя та управління громад? Які плани по розбудові та відновленню громад після війни? Відповіді на ці та інші важливі запитання отримають всі учасники зустрічі, яка особливо актуальною буде для студентів, які навчаються за спеціальностями «публічне управління та адміністрування», «менеджмент».

У п’ятницю — масштабне плетіння сітки для захисників

12 серпня о 9.30 у «Квадраті» розпочнеться масштабне плетіння маскувальної сітки для наших захисників та захисниць, тож приєднуйтесь до доброї справи для пришвидшення перемоги!

— «Павучки в «Квадраті» з перших хвилин повномасштабного вторгнення рашистів щодня плетуть маскувальні сітки, які ми передаємо нашим мужнім героям на передову, а у п’ятницю, 12 серпня, разом із молоддю ми влаштуємо наймасштабніше плетіння, — розповідають у «Квадраті». — Волонтерська сім'я «Квадрату» сформувалася із першого дня війни. Кожен став особливою частинкою особливої команди. Віддає всі свої сили та зусилля, щоб цілодобово бути корисним. Приймати потребу, шукати та доставляти необхідне, плести маскувальні сітки, різати тканину, сортувати одяг, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти... У холод, мороз, дощ, сонечко допомагати нашим військовим, теробороні та внутрішньо переміщеним особам. Кожна маленька допомога важлива для нашої великої перемоги! Об'єднуймося і допомагаймо один одному! Все буде Україна!

Читайте також:

Феєрія танців, сакральна прем’єра і вечори Городинського та Івасюка. Чим здивує Вінницька філармонія у серпні?

Спорт, кіно, історія та кохання. Розклад екскурсій та турів у Вінниці на серпень

Фільм із вінницькою акторкою Оксаною Бандурою буде змагатися за нагороду Венеційського кінофестивалю

Коментарі

21:00 Вихідні під час війни: скільки днів відпочиватимуть вінничани в жовтні 2022 20:27 «Спершу це здавалося неможливим». Три подружки з матусями зібрали гроші на авто для військових 20:02 Стефанія та Миролюб: які імена для своїх діток обирають вінничани під час війни 19:03 Як вінничанам замовити номерні знаки та подати заяву про реєстрацію авто онлайн Від читача 10:00 Псевдореферендум: які ідеї тиранії приховують за інструментом демократії 18:28 Субсидії під час воєнної зими: які зміни чекають на вінничан 18:05 На Вінниччині відкрили Центр Уповноваженого зі зниклих безвісти. Куди звертатись? 17:33 Екологи перевірили річку Тяжилівку та Вишенське озеро. Маємо результати досліджень водойм 17:07 Смертельна аварія: Volkswagen збив пішохода, злетів у кювет і перекинувся 16:31 Під час штурму Мар’їнки загинув Олег Рогозянський. Сиротами залишились дві доньки 16:11 Третій зайвий. Долю пологового будинку №2 майже вирішили, але чим керувались? photo_camera 16:05 Загинув від ворожого мінометного обстрілу під Авдіївкою Вячеслав Баранецький 15:37 Прокуратура Вінниччини передала до суду обвинувачення псевдопрокурора «лнр» 15:20 У Вінниці стартує конкурс «Народний бренд 2022». Як долучитися підприємцям? 14:45 У Лиманському районі загинув бойовий медик Валентин Присіч з Вінниці 13:56 Музей Вінниці показав концепцію реставрації садиби Львовича. Чи буде вільний вхід для вінничан? photo_camera 13:02 Аварія на Келецькій: після удару скутерист перелетів через іномарку play_circle_filled 12:41 Види та тонкощі вибору онлайн IT-курсів (Новини компаній) 10:57 Без води та світла. Перелік адрес, де у Вінниці 27 вересня відключили послуги 10:39 Коста-Ріка — Німеччина: прогноз та шанси на 1 грудня 2022 р (Новини компанії)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up