Вінницю чекає літо open air’ів! Щотижня концерти проходитимуть просто неба у музеї-садибі Пирогова
- Під зоряним небом, серед розкішної природи та величної історії!
- Концерти у найкрутішій локації Вінниці — легендарному музеї-садибі Пирогова — вражатимуть особливою атмосферою.
- Наживо кожні вихідні протягом усього літа будуть виступати найпопулярніші артисти.
- А на додачу — вінничан чекатимуть цікаві фотозони, лаунж-зона, фудкорт зі смаколиками та багато інших сюрпризів.
— Вінницький Музей-садиба Пирогова бачив мільйони туристів з усього світу. Тепер побачить найкращі концерти і влітку стане головною культурною меккою й територією відпочинку для усієї родини, — розповідають організатори — компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». — Оскільки всі події проходитимуть просто неба, наш спільний проект із музеєм, ми так і назвали PIROGOV SKY.
До радості усіх, хто скучив за живими емоціями та крутими подіями у Вінниці, концерти стартують вже у червні і будуть регулярними — проходитимуть кожні вихідні протягом усього літа.
А завдяки формату «просто неба», на свіжому повітрі можна буде не турбуватися про безпеку і з легкістю дотримуватись необхідної соціальної дистанції.
Сцена і партер на 500 місць біля центральної алеї
Усі локації проекту PIROGOV SKY будуть вміло та делікатно інтегровані у паркову територію садиби, додаючи сучасних стильних фарб, але ні в якому разі не псуючи простір музею.
На великій галявині, одразу поруч з центральною алеєю садиби, буде розміщена велика сцена і комфортний партер на 500 місць.
А у яру, навпроти будинку Миколи Пирогова, розташується відпочинкова лаунж-зона, де діятиме фудкорт і з’являться цікаві фотозони.
Для забезпечення максимального комфорту дані території заздалегідь засіяні новим газоном.
— Завдяки подіям PIROGOV SKY головна туристична візитівка Вінниці, місце сили та справжній квітучий оазис посеред міста, де творилась всесвітня історія і де мріють побувати туристи з усього світу, заграє новими барвами. Тут лунатиме музика і дитячий сміх, оплески та вигуки «Браво!» — зазначають організатори. — Позитив та незабутні враження, які отримають вінничани та усі гості міста, стануть тією бажаною порцією світлих емоцій, що такі необхідні у часи пандемії.
Концерти різних жанрів — від джазу до року
— Героями концертів PIROGOV SKY стануть відомі сучасні українські зірки усіх найпопулярніших стилів та жанрів. Без жодних обмежень! — розповідають у компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». — Від вишуканого джазу і запального поп-року до бунтарського неошансону, сучасних вистав і гумору без цензури.
Зокрема, вже відомо, що Вінницю чекає:
13 червня — особлива акустична програма головного романтика України Арсена Мірзояна.
20 червня — вибуховий концерт Міши Крупіна і групи «Корупція».
25 червня — виступ неймовірної Оксани Мухи.
26 червня — грандіозний концерт «Симфонічний The Beatles».
11 липня — комедія 16+ «Про що мовчать чоловіки» з Дмитром Танковичем у головній ролі.
18 липня — незабутній вечір вишуканого джазу від Ольги Лукачової і її бенду.
24 липня — концерт гурту «Танок на майдані Конґо».
31 липня — концерт співачки МЯТА.
6 серпня — вперше у Вінниці Фестиваль аніме і K-Pop.
7 серпня — «Обстановка по кайфу» і концерт Олега Кензова.
8 серпня — культові рок-хіти у виконанні Симфонічного оркестру «BREVIS».
12 серпня — концерт «Бумбокс».
15 серпня — концерт гурту «ТІК»
21 серпня — літній акустичний концерт Pianoбой.
22 серпня — найвеселіший вечір гумору й імпровізацій від Improv Live Show.
«Сам Пирогов цю ідею оцінив би!»
Цікаво, а як би сприйняв ідею такого проекту сам Микола Пирогов?
— Не будь Микола Іванович затятим експериментатором, не було би тієї шаленої кількості геніальних відкриттів, завдяки яким йому вдалося докорінно змінити світову медицину та врятувати мільйони життів, — відзначають організатори. — Пирогов не просто йшов у ногу з часом, а випереджав його! Ніколи не боявся новаторських ідей та завжди підтримував цікаві проекти.
Попри те, що діяльність геніального лікаря-вченого, здавалось би, була далекою від сфери культури, насправді, як розповідають екскурсоводи, зі світом мистецтва його пов’язувало чимало.
* Саме у Вінниці, у своїй улюбленій садибі Вишня Микола Пирогов приймав композитора Петра Чайковського, який у вітальні за сімейним роялем грав свої кращі та нові твори для видатного хірурга, його дружини та старшого сина Миколи.
* Пирогов товаришував майже з усіма видатними постатями 19 століття: від Тараса Шевченка, нашого земляка Миколи Некрасова і Льва Толстого до Володимира Даля, Михайла Драгоманова, Іллі Рєпіна та Петра Чайковського.
* Плідно співпрацював з кращими художниками, які створювали малюнки до його знаменитих атласів «Анатомічні зображення людського тіла» й «Топографічна анатомія», що стали незамінними посібниками для усіх лікарів-хірургів.
* Завдяки гостинам у майстерні друга-скульптора Миколи Степанова Пирогов винайшов гіпсову пов’язку.
* Сам мав неабиякий письменницький талант та писав виняткові, глибокі вірші з присвятою коханій та філософськими роздумами про життя.
* Більше того — його щасливе особисте життя вирішила саме музика! Пирогов завжди захоплювався грою на фортепіано своєї коханої дружини, баронеси Олександри фон Бістром, та згадував, що коли її, 19-річну, вперше зустрів на рауті у генеральші Козен, остаточно зрозумів, що це дійсно та жінка, яка йому потрібна, саме у той момент, коли Олександра зіграла романс Шуберта.
Будучи людиною передових поглядів, Микола Пирогов любив повторювати: «Бути щасливим щастям інших — ось справжнє щастя і земний ідеал кожного». Тож влітку зберемося на подіях PIROGOV SKY, щоб цим щастям запалити один одного!
Квитки на PIROGOV SKY вже доступні на сайті afisha.vn.ua, а також у всіх касах міста.
За подіями PIROGOV SKY слідкуйте на офіційних сторінках та сайті moemisto.ua/vn
Читайте також:
У музеї Пирогова у Вінниці побували понад 8,5 мільйонів гостей. Хто і як їх рахує?
Три «С» в житті після смерті Миколи Пирогова: Скліфосовський. Сталін. Супрун
«Місто за вікенд»: що пропонує Вінниця туристам і куди можуть поїхати самі вінничани?
What is Vinnytsia? Подивіться на наше місто у короткому ролику
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Юрий Бочков
Yaroslav Blyzniuk
Андрей Ковальский
Алла Савіна