Житель Вінниччини пішов пасти корови та знайшов пакет з набоями

Житель Вінниччини пішов пасти корови та знайшов пакет з набоями

У Вінницькій області триває операції «Зброя-Вибухівка». Правоохоронці проводять обшуки. Трапляються випадки коли люди самі приносять зброю та набої.

— У Ладижині 55-річний місцевий житель добровільно здав поліцейським більше сотні набоїв. Боєприпаси чоловік знайшов під час випасання худоби на березі річки Південний Буг, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Тим часом, у Козятині неподалік одного з місцевих кафе у чоловіка в сумці правоохоронці виявили більше 350 патронів до автоматичної зброї калібру 7,62 мм.

Чоловік розповів, що забрав патрони у свого товариша та ніс їх додому.Житель Вінниччини пішов пасти корови та знайшов пакет з набоями, фото №1 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо, у вінничан за добу виявили три пістолети, рушницю та набої.

Читайте також: У лісі житель Тростянця знайшов гранату та патрони. Додому їх ніс у пакеті

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    Пасти корови чи корів?

keyboard_arrow_up