За просто так, бо його попросили. Чоловік потрощив авто вінницького активіста

За просто так, бо його попросили. Чоловік потрощив авто вінницького активіста
  • У Вінниці чоловік металевою палкою побив вікна в автомобілі Романа Затайдуха. Каже, що його про це попросили.
  • Поліція встановила особу хулігана та розпочала кримінальне провадження.

Подія трапилась 18 вересня близько 12.50 на Хмельницькому шосе. Очевидці затримали правопорушника на місці події та викликали поліцію.

«Мені сказали розбити»

Про подію першим повідомив на сторінці у фейсбук Володимир Затайдух. Потерпілий — його брат Роман.

— Ось серед таких гнид ми і живемо. Просто розбив авто моєму брату, бо хтось наказав йому, — написав Володимир та опублікував відео.

Згодом Володимир опублікував відео, де видно, як все відбувалося:

Що каже поліція

Поліцейські Вінниці встановили чоловіка, який у центрі міста з хуліганських мотивів пошкодив автівку містянина 

— За попередньою інформацією, 40-річний чоловік з хуліганських спонукань розбив скло в усіх дверях Mitsubishi металевою палицею, — кажуть оперативники. — Наразі встановлюються всі обставини вчинення кримінального правопорушення.

Дізнавачі розпочали досудове розслідування за ознаками хуліганства. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі до п’яти років. Процесуальне керівництво здійснює Вінницька окружна прокуратура.

 

Читайте також:

Суди скасовують штрафи від ТЦК на Вінниччині: яка причина?

П’ять разів давали бойову повістку та відпускали додому. Огляд вироків для ухилянтів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Людмила
    Комусь став на хвоста, а цей за копійки побив машину.
  • Надя
    Яке к., що з людьми якщо їх так можна назвати робиться. Що в нього у ці пусті коробці.🤬
  • Георгій
    Мабуть це "жу-жу" не спроста. Є якийсь гріх за Романом.
  • Жора
    То что он говорит ему сказал бомж, это может быть 100%. Заказчик бандит сам не будет давать заказ  этому телу. Заказчик  обычно использует для этого бомжа , даже с другого города. Дает бомжу как посреднику деньги, и потом часто  после этого бомжа уже нет в живых.

    Вывод такой что заказчик этого дела хитрый и беспредельщик 100%.

keyboard_arrow_up