Взяли «на гарячому». У «Ботанічному саду» хлопець та дівчина робили наркотичні закладки

Взяли «на гарячому». У «Ботанічному саду» хлопець та дівчина робили наркотичні закладки
  • Молоді люди розповсюджували у Вінниці наркотики. Їх правоохоронці затримали «на гарячому». Тепер дуету світить кримінальна відповідальність.

Взяли пару, яка через Телеграм продавала наркотики, у «Ботанічному саду». Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

Коли прийшла поліція, 23-річна дівчина та її 25-річний чоловік саме розкладали закладки.

— У затриманих та їх автомобілі виявлено та вилучено розфасовані згортки з психотропами – амфетаміном, — розповідають у поліції. — Під час проведення невідкладних слідчих дій зловмисники показали місця де вони встигли облаштувати закладки.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За такий злочин обоє затриманих можуть загриміти за ґрати до восьми років.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up