Вінничанин та громадянин рф «вибивали» з майстра ремонту техніки 100 тисяч за «моральну шкоду»
- Двоє спільників звинуватили майстра по ремонту техніки у непрофесійній роботі. Погрожували, били та вимагали компенсацію «моральної шкоди».
- Частину коштів 24-річний чоловік перерахував відразу, решту суми позичив у рідних. Загалом перерахував шахраям 105 тисяч гривень.
- Справу двох бандитів, затриманих КОРДом кілька місяців тому, правоохоронці завершили та передали на розгляд суду.
Вимагачів, 38-річного вінничанина та 35-річного громадянина рф, вінницькі правоохоронці затримали в березні цього року. Зловмисники були начебто незадоволені роботою 24-річного вінничанина, майстра по ремонту техніки, чинили на нього психологічний тиск, били та вимагали компенсації «моральної шкоди» у 100 тисяч гривень.
За словами заступника начальника слідчого управління обласного главку поліції Едгара Папікяна, раніше судимі фігуранти, старший з яких позиціонував себе представником криміналітету, шляхом обману домовились про зустріч із майстром по ремонту техніки на околиці обласного центру. Під час розмови вони звинуватили його у непрофесійній роботі й почали психологічно на нього тиснути, погрожували фізичною розправою, били та вимагали компенсації «моральної шкоди».
Частину коштів 24-річний потерпілий перерахував відразу, решту суми він позичив у рідних. Загалом потерпілий віддав вимагателям 105 тисяч гривень, повідомляють у поліції.
Наразі слідчі поліції вже завершили розслідування. Зібрані під час досудового розслідування докази злочинної діяльності фігурантів разом з обвинувальним актом скерували до суду.
Зловмисників, яких затримували за силової підтримки спецпідрозділу КОРД, обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання). Їм загрожує позбавлення волі на строк до 12-ти років з конфіскацією майна.
Читайте також:
Підробили алкоголю й цигарок на два мільйони гривень — заробили сім років в'язниці
На Вінниччині чоловік вбив односельця через ревнощі, після чого наклав на себе руки
Вбив знайомого, кинув тіло до криниці й сів за кермо його авто. Кримінал у Стадниці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.