Вінничанин через соцмережу продавав наркотики. Його затримали

Вінничанин через соцмережу продавав наркотики. Його затримали
  • Чоловік збував наркотики через телеграм-канал. У нього в оселі знайшли заборонені речовини. Також він показав, де зробив закладки.

Злочинну діяльність задокументували 4 квітня у Вінниці. Про це у фейсбук розповідає Поліція Вінницької області.

— У 28-річного затриманого вилучили підготовлений для продажу метадон та автобіль. Також зловмисник показав місця закладок, які встиг зробити, — йдеться у повідомленні поліції. — За місцем проживання затриманого і в його автомобілі слідчі  виявили заборонені речовини, гроші, мобільний телефон. 

За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Вінничанину загрожує покарання до восьми років ув’язнення.

Нині затриманий перебуває в ізоляторі.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up