Вінничанин через соцмережу продавав наркотики. Його затримали
- Чоловік збував наркотики через телеграм-канал. У нього в оселі знайшли заборонені речовини. Також він показав, де зробив закладки.
Злочинну діяльність задокументували 4 квітня у Вінниці. Про це у фейсбук розповідає Поліція Вінницької області.
— У 28-річного затриманого вилучили підготовлений для продажу метадон та автобіль. Також зловмисник показав місця закладок, які встиг зробити, — йдеться у повідомленні поліції. — За місцем проживання затриманого і в його автомобілі слідчі виявили заборонені речовини, гроші, мобільний телефон.
За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Вінничанину загрожує покарання до восьми років ув’язнення.
Нині затриманий перебуває в ізоляторі.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.