Відсилав відео військових об’єктів: у Вінниці затримали 18-річного донеччанина

Відсилав відео військових об’єктів: у Вінниці затримали 18-річного донеччанина
  • До поліції надійшла оперативна інформація про хлопця, який проводить відео зйомку військових об’єктів Вінницької області.

Про це повідомляють в обласному главку поліції.

— Поліцейські одразу встановили особу. Ним виявився 18-річний житель м. Слов’янськ Донецької області, який нещодавно переїхав до Вінниці, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

В телефоні затриманого оперативники виявили фото та відео матеріали з територій стратегічно важливих військових об’єктів, які він надсилав за межі України.

Чоловіка передали відповідним спецслужбам.

 

Читайте також:

61-й день війни: Жмеринка та Козятин під ракетними обстрілами. Є жертви

У Вінницькій та Львівській областях повідомляють про вибухи

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (51)
  • Анатолій Слободянюк
    Забрати громадянство!
  • Nadiya Stopnyuk
    Розтріляти без суда самосуд
  • Леся Болюх
    Вислати разом з сім'ю назад в Слав'янськ чи там де найгарячіше і хай "радіє ".Яким же треба бути конченим ,щоб  втікти від війни та працювати на ворога далі.
  • Тетяна Перебейнос
    Скотину повішати"!

keyboard_arrow_up