Відсилав відео військових об’єктів: у Вінниці затримали 18-річного донеччанина
- До поліції надійшла оперативна інформація про хлопця, який проводить відео зйомку військових об’єктів Вінницької області.
Про це повідомляють в обласному главку поліції.
— Поліцейські одразу встановили особу. Ним виявився 18-річний житель м. Слов’янськ Донецької області, який нещодавно переїхав до Вінниці, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.
В телефоні затриманого оперативники виявили фото та відео матеріали з територій стратегічно важливих військових об’єктів, які він надсилав за межі України.
Чоловіка передали відповідним спецслужбам.
Читайте також:
61-й день війни: Жмеринка та Козятин під ракетними обстрілами. Є жертви
У Вінницькій та Львівській областях повідомляють про вибухи
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Анатолій СлободянюкЗабрати громадянство! -
Nadiya StopnyukРозтріляти без суда самосуд -
Леся БолюхВислати разом з сім'ю назад в Слав'янськ чи там де найгарячіше і хай "радіє ".Яким же треба бути конченим ,щоб втікти від війни та працювати на ворога далі. -
Тетяна ПеребейносСкотину повішати"!