У Вінниці судили відомого оперного співака. За що він отримав 10 років?

У Вінниці судили відомого оперного співака. За що він отримав 10 років?
  • Вінницький міський суд ухвалив безпрецедентне рішення, засудивши російського діяча культури, який родом з України, до 10 років позбавлення волі за підривну діяльність проти України. Обвинувачений був визнаний винним у закликах до зміни меж нашої держави.

Суд встановив, що обвинувачений ― російський діяч у сфері музичного мистецтва, маючи вплив на суспільну думку, спонукав до змін меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Про це йдеться у повідомленні Вінницького міського суду.

Сам підсудний родом з України. Це оперний співак Василь Герелло.

— Обвинувачений, перебуваючи на території рф, знаючи про здійснення прямої трансляції та її подальше збереження і розміщення у вільному доступі, виголосив промову, яка чітко висловлює позицію щодо зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, — зазначають у повідомленні. — Обвинувачений, будучи обізнаним про наявність обвинувального акту на розгляді у суді, у судові засідання не з`являвся.

Відео дня

Чоловіка визнали винним у державній зраді та закликах до зміни кордонів України. Його засудили до 10 років позбавлення волі та відібрали все майно.

Нещодавно, нагадаємо, Вінницький міський суд присудив 10 років тюрми російському актору Володимиру Машкову.

 

Читайте також:

У Вінниці перейменують зупинку на «Сабарівське кладовище»

За ґрати на десять років відправили чоловіка, який викрав більше 70 тисяч гривень з картки знайомого

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Irynei Borovyk
    Це просто відкритий дебілізм , засудили актора того що в Москві,а тих хто здав Південь України тримають на посадах.
  • Поліна
    І що?
    Він хоч про це знає?
    Плювати він хотів з моzzкви на рішення суду.
    Тут під час війни  не можемо повернути паї які рейдернули,і нічого!
    Ніхто нікого не боїться ,бо кругом заплочено!
  • Маргарита
    Хай би засуджували справжніх корупціонррв і злодіїв країни!!! Але, як вони можуть винести вирок проти злочинців і корупціонерів, якщо для того щоб зайняти посаду судді потрібно заплатити хабар!!! У нас так вся  влада побудована! І ми народ України цьому сприяємо!!! В Україні думають лише за свій продажний зад!!!
  • Валерій Світельський
    За наші податки і святого Миколая до буцигарні не гріх запроторити.

keyboard_arrow_up