У Тульчині у двох хлопців, які розпивали алкоголь на вулиці, знайшли наркотики

У Тульчині у двох хлопців, які розпивали алкоголь на вулиці, знайшли наркотики
  • Увагу поліції ці двоє привернули одразу, адже відкрито розпивали алкоголь. Кожен із парубків мав при собі по згортку з канабісом.

Інцидент стався 21 квітня у місті Тульчин. Про це розповів Тульчинський районний відділ поліції.

—  Під час перевірки у кожного з них було виявлено та вилучено паперові згортки з канабісом, — зазначають у поліції. — Вилучене направлено на експертизу. За результатами дослідження 20-річних молодиків буде притягнуто до відповідальності. 

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За такий злочин хлопцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі до п’яти років.


 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up