«Скористалася нагодою». В Іванові жінка поцупила 300 євро у чоловіка, з яким випивала
- Чоловік та жінка випивали разом. У ході застілля жінка присвоїла собі 300 євро, які випали з барсетки її гостя. Тепер їй загрожує вісім років в'язниці за крадіжку.
Минулої доби, 12 липня, до поліції звернувся 30-річний житель Гайсинського району. Чоловік розповів, що після гостювання в одному із будинків села Іванів, з його барсетки зникли 300 євро.
Правоохоронці встановили особу крадія. Це 26-річна жителька Іванівської ОТГ, господиня дому, де випивав потерпілий.
— Як з’ясувалось, коли потерпілий давав гроші господині для купівлі чергової пляшки алкоголю, у нього 300 євро випали на підлогу. Жінка скористалась нагодою та наступила на купюри, а потім забрала їх собі, — зазначають у поліції.
Гроші жінка обміняла та розтринькала.
Нині правоохоронці за фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження. Порушниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років.
Читайте також:
Вирізали лісу на два мільйони: судитимуть посадовців з Вінниччини
Судитимуть підприємця, який вирубав дерев у лісосмузі на понад півмільйона гривень
Директор лісгоспу хотів підкупити слідчого ДБР. Пропонував хабар у 20 тисяч
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Нічого нового