Обібрали вінниччанина, який заснув на лавці по Юності. З кишені вийняли 18 тисяч

Обібрали вінниччанина, який заснув на лавці по Юності. З кишені вийняли 18 тисяч
  • Крадій встиг розтринькати поцуплені 18 тисяч гривень. Витратив їх на ігри в онлайн-казино. Тепер любитель чужих грошей може загриміти на вісім років за ґрати.

У 69-річного вінничанина зникли банківські карти та мобільний. Чоловік пішов до банку, аби відновити втрачене. Там йому повідомили — з карток продовжують витрачати гроші.

Про злочин поліції потерпілий повідомив 19 червня. 7 липня оперативники викрили та затримали підозрюваного. Ним виявився раніше судимий 32-річний вінничанин.

— Як з’ясувалось, чоловік скористався моментом коли пенсіонер заснув на лавці по проспекту Юності. Зловмисник поцупив майно потерпілого, яке було у нагрудній кишені сорочки, — зазначають у повідомленні поліції. — Після скоєння злочину правопорушник користувався викраденим на власний розсуд, зокрема на ігри в онлайн-казино. Загальна сума витрачених грошей 18 тисяч гривень.

Викрадене частково вдалося вилучити.

За фактом крадіжки правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Вінничанину загрожує до восьми років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Вирізали лісу на два мільйони: судитимуть посадовців з Вінниччини

Судитимуть підприємця, який вирубав дерев у лісосмузі на понад півмільйона гривень

Директор лісгоспу хотів підкупити слідчого ДБР. Пропонував хабар у 20 тисяч

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Сергій Романов
    Висновок. Не спіть на лавці.
  • Александр Шмырев
    .
  • Новини Вінниці на 20хвилин
    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6
  • Валентин Трапля
    Какой аморальный человек с такими деньгами будет спать на улице, на лавочке

keyboard_arrow_up