Обібрали вінниччанина, який заснув на лавці по Юності. З кишені вийняли 18 тисяч
- Крадій встиг розтринькати поцуплені 18 тисяч гривень. Витратив їх на ігри в онлайн-казино. Тепер любитель чужих грошей може загриміти на вісім років за ґрати.
У 69-річного вінничанина зникли банківські карти та мобільний. Чоловік пішов до банку, аби відновити втрачене. Там йому повідомили — з карток продовжують витрачати гроші.
Про злочин поліції потерпілий повідомив 19 червня. 7 липня оперативники викрили та затримали підозрюваного. Ним виявився раніше судимий 32-річний вінничанин.
— Як з’ясувалось, чоловік скористався моментом коли пенсіонер заснув на лавці по проспекту Юності. Зловмисник поцупив майно потерпілого, яке було у нагрудній кишені сорочки, — зазначають у повідомленні поліції. — Після скоєння злочину правопорушник користувався викраденим на власний розсуд, зокрема на ігри в онлайн-казино. Загальна сума витрачених грошей 18 тисяч гривень.
Викрадене частково вдалося вилучити.
За фактом крадіжки правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Вінничанину загрожує до восьми років позбавлення волі.
Читайте також:
Вирізали лісу на два мільйони: судитимуть посадовців з Вінниччини
Судитимуть підприємця, який вирубав дерев у лісосмузі на понад півмільйона гривень
Директор лісгоспу хотів підкупити слідчого ДБР. Пропонував хабар у 20 тисяч
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Сергій РомановВисновок. Не спіть на лавці. -
Александр Шмырев. -
Новини Вінниці на 20хвилинЗавжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6 -
Валентин ТрапляКакой аморальный человек с такими деньгами будет спать на улице, на лавочке