Ножове поранення священника у Вінниці: поліція розповіла нові подробиці

Ножове поранення священника у Вінниці: поліція розповіла нові подробиці
Поліція Вінниччини затримала чоловіка за замах на вбивство священнослужителя
  • У храмі на честь Покрови Божої Матері відбувся напад на священника Вінницької єпархії УПЦ протоієрея Антонія Ковтонюка.
  • Під час затримання поліція стріляла у бандита та поранила його.
  • Слідчі розповіли нові подробиці інциденту.

Вчора, 2 січня, близько 9-ї години ранку на спецлінію 102 надійшло повідомлення про ножове поранення священнослужителя на території храму.

— Невідомий чоловік проник в храм і став влаштовувати безлад, перевертаючи все на своєму шляху. Священник на той момент перебував у вівтарі. Почувши звук він попрямував до чоловіка, після чого зробив кілька зауважень, проте той не реагував на них. Далі невідомий кинувся на Антонія Ковтонюка та порізав йому горло, — повідомили у пресслужбі Вінницької єпархії.

Нові подробиці 

На місце події відразу скерували найближчий наряд поліції. 

— Коли поліцейські прибули на виклик, побачили чоловіка у неадекватному стані, який не реагував на зауваження. Натомість зловмисник почав наближатися до правоохоронців, погрожував їм фізичною розправою та вимахував предметом, схожим на ніж. Як потім з’ясувалося, це була небезпечна бритва, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Щоб зупинити чоловіка, поліцейському довелося застосувати табельну зброю, вистріливши фігуранту в ногу. Зловмисника затримали, а лікарі надали йому медичну допомогу. Життю та здоров’ю затриманого наразі нічого не загрожує. 

Стоїть на обліку в психлікарні

За інформацією обласного главку поліції, зловмисник 47-річний житель обласного центру.

— Раніше проблем із законом не мав. Перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері, — додають слідчі.

Наразі правоохоронці проводять необхідні слідчі дії, встановлюють мотиви та всі обставини події.

Довідка:

За фактами замаху на вбивство священнослужителя та посягання на життя працівника правоохоронного органу розпочате кримінальне провадження.

 

Читайте також:

Ножове поранення священника: у Вінницькій храм вломився бандит

У Ладижині затримали чоловіка, який вбив пенсіонерку за 300 гривень

Житель Івано-Франківської області викрав з храму скриньку з пожертвуваннями на ЗСУ

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up