Наркотики, зброя, обшук. У селі Медвеже Вушко люди «здали» порушника
- Місцевий житель у себе вдома мав наркотики, зброю та набої. Це дізналися його односельчани та повідомили поліцію.
У селі Медвеже Вушко 20 квітня правоохоронці провели обшук в оселі місцевого жителя. Про це розповіли на фейсбук-сторінці «Поліція Вінницької області».
— Інформацію оперативники здобули від місцевих жителів, — йдеться у повідомленні. — За місцем проживання правопорушника вилучено насіння канабісу, 1,5 кг речовини в сухому та подрібненому стані, 25 набоїв калібру 7.65 мм і револьвер.
За даним фактом правоохоронці розпочали розслідування та відкрили два кримінальні провадження:
- за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту,
- за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
NextЗа набої 7.62, срок до семи років, плюс револьвер.