На Вінниччині затримали депутата зі спільником, які за $14 тисяч переправляли ухилянтів через Дністер

- Схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон викрили у Вінницькій області.
- За гроші організатори обіцяли вивезти «клієнтів» до Молдови в обхід пунктів пропуску.
- Ухилянтів затримали під час передачі коштів. Їм загрожує до дев’яти років ув’язнення з конфіскацією майна.
На Вінниччині СБУ та Нацполіція викрили чергову схему ухилення від мобілізації: затримали двох організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон.
— 44-річний та 50-річний жителі прикордонного регіону підшукували призовників, охочих не служити у армії, та пропонували їм свої послуги. Спільники, діючи за попередньою змовою з невстановленими на цей час особами, організували схему незаконного переправлення громадян України через державний кордон поза пунктами пропуску на територію Республіки Молдова, — розповіли у Вінницькій обласній прокуратурі.
Правопорушники за 14 000 доларів США мали переправити 2-х чоловіків призовного віку через річку Дністер за допомогою плавзасобів. Але незаконне переправлення здійснити не змогли, оскільки були затримані правоохоронцями під час отримання грошових коштів.
— Правоохоронці затримали зловмисників «на гарячому» під час отримання грошей від двох «клієнтів» за переправлення військовозобов’язаних за кордон, — повідомляють в Управлінні СБ України у Вінницькій області.
Слідчим суддею Вінницького міського суду Вінницької області до підозрюваних застосовані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
За вчинення інкримінованого злочину передбачається покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Читайте також:
«Якщо загину, поховайте разом з хлопцями на Алеї Слави»: які ще дві заповіді залишив доброволець
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Читач98З року в рік обираються найтупіші з тупих! Слава, Слава!