На проспекті Космонавтів затримали жінку «під кайфом» з PVP-сіллю

На проспекті Космонавтів затримали жінку «під кайфом» з PVP-сіллю
  • Вінничанка була під дією наркотичних речовин. Також при собі вона мала PVP-сілль. Каже, що все це для власного вживання.

Інцидент стався 17 квітня на проспекті Космонавтів. Про це інформує на сторінці у фейсбук Вінницьке районне управління поліції.

— Працівники поліції зупинили 38-вінничанку, у якої вилучили пакет з синтетичним наркотиком – PVP-сіллю. За словами правопорушниці наркотики вона зберігала для власного вживання, — йдеться у повідомленні поліції. — Під час проходження освідування в медичному закладі з’ясувалось, що жінка  знаходиться в стані наркотичного сп’яніння. 

Наразі поліцейські встановлюють, де жінка взяла наркотики. Вилучене у неї відправили на експертизу.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За порушення жінці загрожує до трьох років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Юрий Бондарук
    Це хворi люди. Треба лiкувати. Примусово! Потрiбен Закон!
  • Лідія Поліщук
    Обличчя треба показати ...
  • Ilona Romanovna
    Таких "героев" нужно в лицо знать!
    Ulia Ua reply Ilona Romanovna
    😇😇😇
    Ilona Romanovna reply Ilona Romanovna
    Ulia UaUlia Ua пусть ваше "цікаво" при вас и останется.
    Ulia Ua reply Ilona Romanovna
    Ilona Romanovna цікаво а вам всіх наркоманів треба знати в лице?

keyboard_arrow_up