На Привокзальній троє чоловіків пограбували львівянина, який їм купив цигарки та алкоголь

На Привокзальній троє чоловіків пограбували львівянина, який їм купив цигарки та алкоголь
  • Потерпілий — 46-річний житель Львівської області. Чоловік зустрівся з грабіжниками на Привокзальній та навіть пригостив їх. Однак, тріо до нього не було таке добре налаштоване.

Як все сталося. 9 грудня на площі Привокзальній до потерпілого підійшли незнайомі йому троє чоловіків та попросили цигарку.

— Не маючи при собі тютюнових виробів, потерпілий разом з незнайомцями попрямували до торгової мережі. В ході бесіди останні вживали разом алкогольні напої. Надалі правопорушники штовхнули чоловіка, нанесли тілесні ушкодження та заволоділи мобільним телефоном та сумкою, в якій знаходились гроші, — зазначають у поліції.

Хто пограбував чоловіка. Злочинцями виявились раніше судимі 41-річний мешканець міста Козятин, 18-річний вінничанин та неповнолітній 15-річний мешканець Жмеринського району.

Відео дня

Затримали правопорушників неподалік від місця злочину. Цього ж дня правопорушників помістили до ізолятора тимчасового тримання. Викрадені речі потерпілого вилучені частково.

Відповідальність за злочин. За фактом грабежу info правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Тріо загрожує позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

 

Читайте також:

«Це тема силовиків з Одеси». Як журналісти «20 хвилин» викрили підпільний цех з вироблення цигарок

Незаконне будівництво по вулиці Первозваного? Дізналися нові деталі конфлікту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up