На Нечая зловили водія, який керував автомобілем під дією амфетаміну

На Нечая зловили водія, який керував автомобілем під дією амфетаміну
  • Вінничанин керував Opel Vectra під дією наркотиків та ще й будучи позбавленим права керування. На чоловіка склали протокол та виписали постанову.

Патрульні поліцейські зупинили автомобіль Opel Vectra за порушення ПДР на вулиці Данила Нечая.

Під час спілкування з водієм інспектори помітили ознаки наркотичного сп'яніння. Чоловіку запропонували проїхати до медичного закладу для перевірки. Аналізи показали, що він керував автомобілем під дією амфетаміну.

Також виявилося, що 23-річний водій Opel Vectra не мав посвідчення водія, оскільки був позбавлений права керування за водіння в нетверезому стані.

— На нього склали протокол за керування транспортним засобом у стані сп'яніння та винесли постанову за керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, — кажуть у патрульній поліції.

У Вінниці, нагадаємо, патрульні склали чотири адмінматеріали на 31-річного водія Daewoo Matiz, який вчинив ДТП, перебуваючи під дією наркотиків та алкоголю.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Поранені кричать не так від болю, як від травматичного шоку» — лікар повернувся з фронту

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up