На лавці в парку пограбували 73-річну жінку — зірвали золотий ланцюжок

На лавці в парку пограбували 73-річну жінку — зірвали золотий ланцюжок
  • У Вінниці затримали чоловіка, якого підозрюють у пограбуванні 73-річної жінки.
  • За даними поліції, він зірвав із пенсіонерки золотий ланцюжок, коли вона сиділа на лавці в парковій зоні.

Подія сталася 23 червня близько 10.00. Тоді до поліції звернулася 73-річна вінничанка та повідомила про пограбування.

За інформацією слідства, чоловік помітив на жінці золотий ланцюжок, підійшов до неї, раптово зірвав прикрасу та втік.

Поліція встановила особу підозрюваного. Ним виявився 38-річний житель Хмільницького району, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Крім того, у квітні цього року йому вже повідомляли про підозру у вчиненні майнового злочину.

Чоловіка затримали, а викрадений ланцюжок вилучили.

Слідчі повідомили йому про підозру за частиною четвертою статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Проїзд у Вінниці подорожчає до 25 гривень. Коли та чому?

Їхав на самокаті «під градусом» — готуй 17 тисяч: як через власну необачність вінничани потрапляють на лаву підсудних

Польський волонтер про збір на автобуси для Вінниці: «Не дадуть у Кельце — знайдемо інший вихід»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up