На Хмельницькому шосе затримали водія Ford, який був під опіатами

На Хмельницькому шосе затримали водія Ford, який був під опіатами
  • Чоловік сів за кермо після вживання наркотиків. Його за це притягнули до відповідальності.

Інцидент стався на Хмельницькому шосе. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Автомобіль Ford Sierra інспектори зупинили за порушення ПДР. Водій мав ознаки наркотичного сп'яніння.

— Патрульні помітили в нього ознаки наркотичного сп'яніння: звужені зіниці очей, які погано реагували на світло, тремтіння пальців рук та почервоніння обличчя, — йдеться у повідомленні поліції. — Чоловіка доставили до наркодиспансеру для проведення медичного огляду. Висновок лікаря виявився позитивним — в організмі кермувальника виявили опіати. 

У результаті на 37-річного кермувальника патрульні склали протокол за керування транспортним засобом в стані сп'яніння. Його автомобіль забрав тверезий водій.


 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up