На хабарі затримали керівника окружної прокуратури. З ним «працював» чиновник РДА

На хабарі затримали керівника окружної прокуратури. З ним «працював» чиновник РДА
 • Працівники ДБР затримали керівника окружної прокуратури Вінницької обласної та його спільника — заступника голови державної адміністрації цього ж району. З джерел «20 хвилин» стало відомо, що мова про Тульчин.

Як інформує Державне бюро розслідувань, керівник прокуратури вирішив підзаробити на наданих йому державою владних повноваженнях.

«Для вжиття заходів конспірації та уникнення викриття, прокурор залучив до вимагання свого товариша, заступника голови райдержадміністрації, який і висунув підприємцю вимогу про передачу чотирьох тисяч доларів США, — зазначають у повідомленні. — Передача неправомірної вигоди здійснювалась у два етапи: дві тисячі доларів США авансом та ще дві тисячі доларів після формування прокурором підстав для закриття провадження та досягнення домовленості із місцевими слідчими суддями про скасування арештів на майно, вилучене у кримінальному провадженні».

Працівники ДБР затримали фігуранта та його спільника після отримання останньої частини. Наразі проводяться невідкладні обшуки за місцями роботи та проживання затриманих, інші першочергові слідчі дії для здобуття всіх доказів вчиненого злочину.

Відео дня

Джерела «20 хвилин» повідомляють, що мова про посадовців з Тульчина — окружного прокурора Пилипа Хоменка та заступника голови райадміністрації Михайла Мургу.


Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Поранені кричать не так від болю, як від травматичного шоку» — лікар повернувся з фронту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
 • Читач49

  де прокуратура і держслужбовці, там завжди мафія. Яку б зарплату ці чорти не одержували  ім завжди мало.
 • Світлана Кравчук

  Злодій на злодієві їде і злодієм поганяє
 • Олена Мусійовська

  Потрібно ввести такий закон, попався на хабарі - на передову - а хабарі на користь ЗСУ
 • Я

  Надають по попі і відпустять

keyboard_arrow_up