Метадонова афера в лікарні Хмільника. Фельдшер продавала наркотики «наліво»

Метадонова афера в лікарні Хмільника. Фельдшер продавала наркотики «наліво»
Поліція викрила працівницю наркологічного відділення районної лікарні, яка торгувала метадоном
  • Вчора, 1 вересня, затримали фельдшерку замісної підтримувальної терапії наркологічного відділення лікарні, яка через наркозалежного посередника продавала таблетки метадону.
  • Чоловік, який перебував на метадоновій програмі лікування, отримував від медичної працівниці таблетки та перепродував їх іншим наркозалежним.  

Кілька місяців оперативники документували злочинну діяльність підозрюваної та її 43-річного спільника. Подробиці розслідування розповіли в обласному главку.

Відео дня

— Від продажу забороненого у вільному обігу лікарського препарату правопорушниця заробляла щодня від 4000 до 6000 гривень, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

 
За словами начальника Хмільницького районного відділу поліції Валерія Романюка, під час обшуку в робочому кабінеті підозрюваної слідчі вилучили дозвільні документи на видачу нарковмісних лікарських засобів та гроші, принесені посередником. 

— 43-річного подільника раніше судимого за наркозлочини оперативники затримали під час чергового збуту наркотичного препарату, — зазначає слідчий.

Йому оголосили про підозру за статтею 307Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), за що передбачено до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Чоловік поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання поліцейські вилучили таблетки метадону. 

У діях медичної працівниці  вбачаються ознаки злочину, передбаченого сттаті 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів), за що передбачено до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури. 

 

Читайте також:

Розбили вікно, приснули газом та забрали 200 тисяч. Подробиці зухвалого пограбування

У МОЗ видали нову постанову про карантинні правила у школах

Аеропорт «Вінниця» прийматиме по два борти одночасно. Куди б хотіли полетіти?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (23)
  • Larisa Nikolaevna

    Вона не сама заробляла, спіймали виконавця, зрозуміло, що ділилася і над нею , не одна голова стоїть.
  • Юрий Бондарук

    Ще бувший наркополиционер Медведь эту схему начал: ловил на выходе из кабинета нариков с таблетками и .... отпускал за доносы или за деньги, ган.он!
  • Юрий Бондарук

    Эта схема работает у них уже давно: больному разрешают выносить таблетки Метадона из кабинета (которые он должен принимать непосредственно в кабинете и м/с должна ЭТО контролировать) и продавать на улицах Хмельника. Много лет уже так. А то, что "водительские довидки" ОНИ делают без (в обход) нарколога и психиатра - общеизвестный факт: зав поликлиникой в доле, подписывает их.
  • Алла Петрова

    Дуже шкода, що в нашому місті процвітає нарковиробництво і наркоторгівля, затримують цих злочинців, потім відпускають, Чим займається  наш Департамент боротьби з наркозлочиністю? Великі гроші не пахнуть, довіри немає ні до поліції ні до судів. Потрібно міняти всю систему. В Вінниці боротися з цією проблемою не можливо. І все більше молоді і дітей залежні від наркотиків, молодь деградує.

keyboard_arrow_up