Вінничанам тепер доступний офіційний застосунок ChatGPT для iOS

Вінничанам тепер доступний офіційний застосунок ChatGPT для iOS
  • У червні мобільний застосунок із чат-ботом від OpenAI став доступним в Україні.
  • Тепер його можна завантажити у 152 країнах світу.
  • Спочатку він був доступний тільки через веб-версію.

Кілька тижнів тому OpenAI почала випускати свій власний мобільний застосунок для чат-бота ШІ в США. Потім вони додали ще 40 країн до списку підтримуваних, і в підсумку розширилися до 152 країн. Тепер користувачі з України також можуть завантажити ChatGPT з App Store, повідомляє NV.

У додатку є підтримка голосових запитів, але поки що чат-бот може відповідати тільки текстом. Крім того, програма синхронізує текстові розмови на різних пристроях.

ChatGPT для iOS - фото 525856
ChatGPT для iOS / unsplash

Передплатники ChatGPT Plus, які платять $19,99 на місяць, отримають доступ до останньої версії великої мовної моделі OpenAI GPT-4 на своїх смартфонах. Вони також зможуть насолодитися більш швидким часом відповіді та отримувати попередній доступ до нових функцій.

Відео дня

В OpenAI зазначають, що вони працюватимуть над розширенням можливостей застосунку і рекомендують час від часу перевіряти оновлення та доступність програми в App Store для інших країн.


Читайте також:

Якщо ви геймер, діабетик чи жінка 40+ — у вас є купа шансів «заморозити» плече

Від англійської до ІТ з нуля: добірка безоплатних онлайн-курсів для вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Андрей Андрей

    Було б доречно в данній статті висвітлити чим цікавий для нас , споживачів /користувачів  і для яких цілей створений такий застосунок ...?

keyboard_arrow_up