Пенсіонерам почали виплачувати одноразову допомогу по 1000 гривень

Пенсіонерам почали виплачувати одноразову допомогу по 1000 гривень
  • Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розпочало фінансування одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 гривень. Виплати почали надходити з 23 квітня.

— На Вінниччині грошову допомогу отримають 428,7 тисячі пенсіонерів, на що буде спрямовано 427,9 млн грн, — зазначають на сайті ОДА. — 225,2 тисячі пенсіонерів, які отримують пенсії через банківські установи, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.

Тим часом, через поштові відділення допомогу отримає 203,5 тисячі пенсіонерів. Їм гроші виплатять протягом 5 календарних днів.

Відео дня

Додають, що кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, обов'язково отримає належні кошти не пізніше 25 червня.

За додатковими питаннями можна звертатися за номерами: 50-88-81, 50-88-82, 50-88-83 та 0-800-219-108. Або ж на сайті: https://portal.pfu.gov.ua.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 23 квітня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ivan Tykhoniuk
    Вчора купив цукерків другий день їм.
  • Сашка Романюк
    Як і було обіцяно в принципі. Гроші знайшли й на це, як і знайшли на "Велике будівництво". В нас у Вінниці в рамках цієї програми добудували школу №24 на Поділлі, мають побудувати стадіон з біговими доріжками на території Вінницького
    гуманітарно-педагогічного коледжу і т.д.
    Оксана Крылова reply Сашка Романюк
    ну школи для нашого міста явно зайві не будуть, бо всі чудово знають що в нас з цим проблема, класи переповнені, діти навчаються подекуди в декілька змін.
    Ольга Остапчук reply Сашка Романюк
    це вже щось і це тільки що стосується закладів освіти, а ще на скільки я знаю там реконструкції та ремонти лікарень, добудова головного корпусу лікарні ШМД на Київській.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:08 У Гнівані 10-річна дівчинка постраждала в ДТП за участі легковика та КамАЗа photo_camera 10:12 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 9 липня 09:28 Чоловік з Ямполя обіцяв переправити через кордон, але потрапив під домашній арешт 08:22 Понад 200 ракет та дронів одночасно. Вінниччина пережила шість годин повітряної тривоги Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 08:14 Вітаємо Михайла та Федора. Свято, іменини, заборони та прикмети 9 липня 21:01 П'яний вінничанин на Volkswagen «літав» Немирівським шосе 20:21 «Чи здоровий сон у вінничан?»: професор б’є на сполох і радить, як приборкати шум у місті 20:12 Тріумф на Чемпіонаті світу. Вінницькі юніори здобули 8 медалей у спортивній радіопеленгації 19:15 «Дайте, я перевірю вашу сумку»: права споживачів, які найчастіше порушуються в магазинах 19:08 П'яне застілля закінчилося пограбуванням: чоловік побив жінку та забрав її речі 18:49 Стартує відкритий чемпіонат Вінниці з пляжного футболу серед чоловічих команд 18:23 Вінничанам із порушенням зору розповіли, як виявляти дезінформацію та фейки 18:05 НМТ-2025 у цифрах: що показали результати по Україні та як відзначилась Вінниччина photo_camera 18:04 У селі Гулі 14-річний мопедист потрапив у ДТП: його госпіталізували 17:17 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд. Про що варто памʼятати під час спеки? 17:17 Нашому малюку шість місяців — і він уже плаває!» Як у Вінниці з’явилися басейни Kinder SPA (Новини компаній) 16:40 Задушили та закопали: на Вінниччині винесли вирок за жорстокий розбій та вбивство 15:03 На Вінниччині п'яні хулігани побили 64-річного чоловіка палицями photo_camera 14:30 Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова: освіта майбутнього (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up