Дітям

На другій черзі проспекту Космонавтів (від Порика до Келецької) нещодавно встановили дитячі майданчики До гойдалок,...

У Вінниці, на обласній станції юннатів, відбувся традиційний тиждень зоології і тваринництва. Його відкрила директор навчального...

У київському Палаці дітей та юнацтва проходила VIII міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2017». Її організували...

На Європейській площі відбувся о 12 годині, марш поліцейських Це був флешмоб: вінничанам показали, які є жести...

Зараз вільних місць в вінницьких дитячих садочках немає. Але з серпня 2017 року, коли буде новий набір укомплектування, для малюків ясельної та молодшої групи є багато вільних місць.  

Сьогодні, 9 березня, на базі Вінницької станції юннатів відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник». В ньому взяли участь діти 9 – 12 років. 

У Вінниці в суботу, 4 березня 2017 року, учні бізнес школи для дітей «Mini Boss» презентували свої бізнес-ідеї на конкурсі міні грантів.

Колишні випускники, а зараз успішні студенти, діляться своїми порадами і секретами складання ЗНО Репетитори потрібні, але не усім Як обрати репетитора і на що звертати увагу

Шукають патронатних вихователів - людей, які зможуть взяти до своєї сім'ї (не довше як на три місяці) дитину, у якої з батьками щось трапилось. Щоб не влаштовувати дітей до будинку дитини, дитячого будинку чи інтернату, поки буде вирішуватись питання усиновлення чи прийомної сім'ї для них. Про умови та оплату, читайте далі.

В рамках тижня здорового способу життя на Вінницькій станції юннатів відбулася обласна науково-практична конференція «Здоров’я через освіту». Шкільні проекти і власні науково-дослідницькі роботи захищали близько 150 учнів 5 – 11 класів з 17 районів і двох міст. Також пройшла тематична виставка плакатів, фотографій і малюнків. 

Серія дитячих книжок, яку оформила Валентина Богданюк, нещодавно перемогла у Всеукраїнському рейтинґу «Книжка Року» 2016 Художник-ілюстратор розповіла журналістам про свою не зовсім звичайну професію 

З початку 2017 року у вінницькому РАЦСі щасливі батьки зареєстрували 656 діточок. Імена, які давали дітям, часом дивують.   

Працівники та гуртківці Вінницької обласної станції юних натуралістів провели майстер-клас до Дня святого Валентина для воїнів АТО.  Захід відбувся у Вінницькому клінічному госпіталі ветеранів війни. 

Сьогодні, 11 лютого, вінницькі діти каталися по гіркам, що в Центральному парку Як це було: дивіться на фото та відео