Дітям

Традиція ставити живі ялинки у кожній хаті призводить до масової вирубки цих чудових дерев. Тому гуртківці Вінницької обласної станції юних натуралістів закликають захищати хвойні насадження і міркувати, як прикрасити оселі святково, щоб дарувати лісовій красуні життя.

У Вінниці триває проект «Патріотизм в юннатівському колі». Його учасники, вихованці обласної станції юних натуралістів, на канікулах із цікавою програмою завітали до багатьох закладів та установ.

Програма «Е-малятко: 9 в 1»,  де однією заявою батьків можна буде отримати 9 базових послуг, пов’язаних із народженням дитини, запрацювала з нового року.  Лише одинадцять міст взяли участь у пілотному проекті, Вінниця в тому числі  

Відбувся пізнавально-розважальний конкурс «Лицар Вінницького технічного коледжу - 2019». Це було справжнє шоу, яке не залишило байдужим жодного з присутніх.

У юнацькому центрі «Вінсмарт» по вул.600-річчя, 6 пройшло свято під назвою «Будьмо здоровенькі».  Педагог-організатор Любов Мельник нагадала малечі про фрукти і овочі, розповіла про корисну їжу. Вихованці клубу відповідали на загадки і змагалися у грі «Так чи ні?». 

У Вінниці провели науково-практичну конференції «Екологічними стежками Вінниччини». Вона пройшла на станції юннатів в рамках тижня екології та охорони природи.

Сьогодні, 2 листопада, другий день фестивалю дитячої книги ВінБукФест Уперше захід приймає новий театр ляльок 16 видавництв з різних міст країни представили свої книги Лялькарі показали гостям виставу «Річкова фея Агайя» На фестивалі представили україно-німецький проект за участю вінничан про зйомки мультфільму. Про кого і про що буде стрічка?

Безліч сучасних медійних проектів мобільні ігри, мультфільми, ютуб-влоги заполонили голови дітей.  Батьки часом не контролюють що дивиться їхня малеча. Просто дають у руки телефон, вмикають YouTube-канали і займаються своїми справами.  Запитали психологиню Анну Катрук яким чином неконтрольований перегляд хоррор-відео та мультиків може вплинути на дитину.  

Верховна Рада ухвалила новий законопоект №1150 про штрафи через неправильне перевезення дітей у авто.  За статистикою Міністерства охорони здоров‘я, кожна 10-та людина травмована внаслідок ДТП – дитина.  За новий закон проголосували 332 депутата.  

В рамках обласного тижня біології, рослинництва та експериментального дослідництва на Вінницькій станції юних натуралістів відбулась виставка-презентація «Щедрість рідної Землі». Учнівська молодь демонструвала результати роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, полях трудових аграрних об’єднань, в шкільних садках і навчальних теплицях. Паралельно тривав відкритий захист науково-дослідницьких робіт у секціях «рослинництво», «овочівництво» і «садівництво». Свої досягнення презентували 115 учнів із 15 районів і п’яти міст області, незалежно від віку.

keyboard_arrow_up