Дітям

Із систематичним цькуванням у школі стикаються 67% дітей. Такі дані оприлюднили в Міносвіти напередодні прийняття закону,...

Ялинка – дуже цінне дерево. Хвойні ліси – легені планети. Хвоя, шишки і гілки мають кормову цінність. Ялинка підгодовує звірів...

Вихованці Вінницької станції юннатів долучилися до природоохоронної акції «Пташина ялинка». Вона  проводиться протягом усієї...

  У передноворічний період варто стати чарівником не тільки для своєї родини, але й для тих, кому не вистачає уваги...

Саме час почати вірити у новорічні дива та виконувати побажання дорогих серцю людей. Проте не всі мають ту увагу, яку щоденно отримують наші діти, молодші братики та сестрички. Мова йде про дітей, яких покинули батьки. Але є можливість поділитися своїм теплом із ними. Як це зробити – читайте далі.  

Майже 200 танцюристів взяли участь у новорічному звітному концерті вінницької школи танцю «Балеро». Він пройшов у «Феріде Плаза». Це був вечір прем’єр.  Адже увазі близько 350 гостей було представлено 12 нових танцювальних композицій.

Пісочна анімація – далеко не новинка. Але в уяві багатьох – це мистецтво обраних, талановитих досвідчених майстрів. Виявляється, це невірно. Мистецтву пісочної анімації у Вінниці навчають всіх охочих, і в першу чергу школярів.      

Зірки найдобрішого гумористичного шоу країни поділились найтеплішими новорічними спогадами і започаткували конкурс малюнків для дітей. Переможця визначать ввечері у День святого Миколая, 19 грудня. Для автора найприкольнішого малюнку актори запишуть ексклюзивне персональне відеопривітання з новорічними святами! Так що - гайда за олівці і фарби!

За підказкою сина Антона Олександр Музика створив  «живу» книгу Аби втілити задум, залишив роботу з непоганими заробітками - заступника керівника вінницького відділення ПриватБанку. Незвичайна книга із серії «Хочу казку» уже готова, але ще не надрукована. Чому?  

В холі Вінницької станції юннатів триває виставка святкових поробок школярів. На ній представлені роботи юних майстрів з майже всіх міст і районів області, навіть віддалених. Експонати підготували на обласний етап Всеукраїнських конкурсів-виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Наше місто може стати кандидатом на участь в програмі «Громада, дружня до дітей» від Дитячого фонду ООН UNICEF. А це — додатково 1% податку на дохід фізичних осіб, що складає близько 20 мільйонів гривень. Цей «бонус» можна буде витратити тільки на покращення середовища для дітей.

Виставкову залу Вінницької обласної станції юннатів поповнила зелена ігуана, рідкісна екзотична тварина. Діти захоплено називають цю ящірку чудовиськом або драконом за певну схожість на цих казкових істот. Раніше на станції юннатів мешкали лише ящірки значно менших розмірів.   

19 листопада у дитячому клубу «VinSmart» по вул. 600-річчя, 6, провели Свято осені. На ньому були присутні вихованці творчої майстерні та їхні батьки. Захід пройшов за підтримки міського центру підліткових клубів «VinSmart» і батьківського комітету.

В кількох навчальних закладах Вінницького району успішно реалізовується проект «Зелена школа». Його учасники сортують сміття та заробляють на ньому. Про ці та інші успішно реалізовані еколого-натуралістичні проекти в закладах освіти Вінницького району йшлося на обласному семінарі-практикумі. Він пройшов 15 листопада у навчально-виховному комплексі села Мізяківські Хутори.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up