Дітям

У юнацькому центрі «Вінсмарт» по вул.600-річчя, 6 пройшло свято під назвою «Будьмо здоровенькі».  Педагог-організатор Любов Мельник нагадала малечі про фрукти і овочі, розповіла про корисну їжу. Вихованці клубу відповідали на загадки і змагалися у грі «Так чи ні?». 

У Вінниці провели науково-практичну конференції «Екологічними стежками Вінниччини». Вона пройшла на станції юннатів в рамках тижня екології та охорони природи.

Сьогодні, 2 листопада, другий день фестивалю дитячої книги ВінБукФест Уперше захід приймає новий театр ляльок 16 видавництв з різних міст країни представили свої книги Лялькарі показали гостям виставу «Річкова фея Агайя» На фестивалі представили україно-німецький проект за участю вінничан про зйомки мультфільму. Про кого і про що буде стрічка?

Безліч сучасних медійних проектів мобільні ігри, мультфільми, ютуб-влоги заполонили голови дітей.  Батьки часом не контролюють що дивиться їхня малеча. Просто дають у руки телефон, вмикають YouTube-канали і займаються своїми справами.  Запитали психологиню Анну Катрук яким чином неконтрольований перегляд хоррор-відео та мультиків може вплинути на дитину.  

Верховна Рада ухвалила новий законопоект №1150 про штрафи через неправильне перевезення дітей у авто.  За статистикою Міністерства охорони здоров‘я, кожна 10-та людина травмована внаслідок ДТП – дитина.  За новий закон проголосували 332 депутата.  

В рамках обласного тижня біології, рослинництва та експериментального дослідництва на Вінницькій станції юних натуралістів відбулась виставка-презентація «Щедрість рідної Землі». Учнівська молодь демонструвала результати роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, полях трудових аграрних об’єднань, в шкільних садках і навчальних теплицях. Паралельно тривав відкритий захист науково-дослідницьких робіт у секціях «рослинництво», «овочівництво» і «садівництво». Свої досягнення презентували 115 учнів із 15 районів і п’яти міст області, незалежно від віку.

Молодіжне об‘єднання «ArtMax» другий рік поспіль організовує благодійні освітні проекти для вінницьких підлітків. Цього року одним із них став «Way to Success». Три дні плідного навчання у лідерів своєї справи. Бізнесмени та медійні особистості ділилися знаннями і досвідом із молодим поколінням. Кожного дня на протязі восьми годин на учасників очікували три спікери та екскурсія. Захід проводився на території ресторану «AURA».

На Вінниччині триває обласна естафета обміну досвідом «Палітра позашкілля». 16 жовтня гостей із трьох районів приймала обласна станція юннатів.

Одинадцятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2019» розпочався виставою за п’єсою німецького письменника Генріха Діка Майстер слова з Німеччини привіз до Вінниці казку про дівчинку з добрим серцем –Агаю Виставу поставили незвично – актори були на сцені разом з ляльками Як вінницькі лялькарі налагодили стосунки з новим автором? Який сюрприз підготували гостю?  

Всесвітньовідомі джазові стандарти, українська коломийка у запальній джазовій обробці, усім знайома мелодія «Ой, там на горі» з мультфільму «Жив-був пес» із неймовірними імпровізаціями і ціла низка інших чудових музичних несподіванок. Фіналісти VIIІ Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців, який 21 вересня завершився у Вінниці, неабияк здивували журі та глядачів своєю креативністю і талантами.

keyboard_arrow_up