Дітям

Спінальна м’язова атрофія — такий діагноз поставили лікарі дворічному Нікіті Крижному. У дитини виявили мутацію гена, яка призводить до того, що атрофуються м’язи, а потім втрачаються і дихальні функції.   Діагноз став несподіваним, адже до трьох місяців хлопчик нормально розвивався: вчився тримати голівку та перевертатися. А потім раптово ослаб. Шанс перемогти хворобу в дитини є — американські вчені розробили препарат і лише одна ін’єкція може допомогти вилікуватися хлопчику.

У Вінниці підліткам продають «зошити смерті» за мотивами однойменного аніме. У цей зошит можна записати ім’я людини, яка тобі не подобається, і вигадати причину та дату її смерті. Син вінничанки Євгенії теж придбав собі такий, і жінка вважає, що такі речі можуть негативно вплинути на психіку і навіть призвести до самогубства. Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися з психологом та з’ясували, чому аніме стало таким популярним серед сучасних підлітків і коли батькам варто бити на сполох.

У Вінниці 5-8 травня 2021 року відбудеться VІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами. До 18 березня включно можна подати заявку на участь в конкурсі. А потім відбудеться прослуховування та рецензування. Переможці будуть представляти Україну на ХХІV пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2021 року.

Хоч раз в житті всім доводилося бачити, як вередують діти. Вони можуть здійняти плач просто посеред вулиці, впасти і гамселити руками по підлозі або просто з криками тікати від батьків. Ми з’ясували у дитячого психолога Наталії Марчук, чому в дітей виникають істерики та коли це стає інструментом для маніпуляції батьками. Психологиня також розповіла, як можна запобігти дитячим істерикам та як на них реагувати, якщо дитина вже «розійшлася».

Наприкінці січня у Вінницьку область направили понад 400 пакунків, які породіллі вже почали отримувати Думки вінничанок стосовно того, що краще — отримати бейбі-бокс чи грошову компенсацію розбіглися. Журналісти пройшлися дитячими магазинами та базаром, щоб дізнатися, скільки коштують речі у пакунку малюка. Спойлер: 5000 гривень не вистачило, щоб зібрати усі позиції з «бейбі-боксу».

Під час карантину у Вінниці відкрили групу дитячої психодрами. Психологиня Наталія Лукашенко разом з подругою Тетяною Сус допомагають дітям та підліткам позбавитися комплексів та стати комунікабельними. Такі групові інтенсиви для дітей стали першими у Вінниці. Це ще одна історія вінничан про створення власної справи на карантині.

Аутизм може істотно обмежити здатність людини здійснювати повсякденну діяльність і брати участь в житті суспільства. «Світ всередині». Під такою назвою, за ініціативи громадської діячки Діани Мороз,у нашому місті стартував благодійний проект, метою якого є підтримка дітей з аутизмом, висвітлення проблематики дітей з особливими потребами в Україні та розвиток толерантності в нашому суспільстві.

За дев’ять останніх років у «Вікно життя» у середмісті Вінниці підкинули п’ятьох немовлят Тут жінка може залишити небажане маля і бути впевненою, що про нього попіклуються 

За час карантину у «Вікні життя» при монастирі сестер канасіянок залишили двох новонароджених хлопчиків. Одну дитину вдалося повернути у біологічну родину, а інший хлопчик набув сім'ю за рішенням суду.

У наш час уже немає необхідності пояснювати наскільки важлива якісна освіта. Бути спеціалістом своєї справи = бути успішним. У сучасному світі Інтернет переповнений - курсами, вебінарами, тренінгами... Але якісний контент - платний і його обмаль. У свій розвиток потрібно вкладати не тільки сили і час, але й кошти. Проте не всі мають фінансову можливість.

keyboard_arrow_up