Дітям

Кращий відпочинок для батьків - коли діти, пристроєні в “хороші руки”. Кращий відпочинок для дітей - весело провести час та навчитися того, чого не знав.  А до бабусі у село - потім, на пару днів, з фотозвітом та сувенірами:)

Літо для дітей — це веселі ігри у таборах, захоплюючі подорожі з рідними. Епідемія цьогоріч внесла свої корективи в романтику канікул. Які розваги будуть доступними цього літа для вінницької малечі — дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Виховання через залякування та обвинувачення дитини — велика шкода чи вірний шлях до світлого майбутнього? Експерт - психолог розповідає про можливі наслідки маніпулятивної поведінки батьків.

Батьківські збори на Вінницькій обласній станції юннатів, як завжди, пройшли нетрадиційно. На них не було пропозицій робити внески та «розборів польотів». Натомість не бракувало смаколиків, розваг і корисних у вихованні дітей порад. Це характерно для цього позашкільного навчального закладу, який очолює Ольга Драгомирецька.

У Вінниці фінішував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник». У ньому взяли учні 7-12 років.

Щороку Віктор Бронюк і Корпоративний фонд гурту «ТІК» дарують грошові стипендії на втілення творчих мрій талановитих дітей Вінниччини. Цього року, за результатами голосування журі, переможців конкурсу виявилось дев’ять. І історії кожного з них по-справжньому вражають.

Яскраве свято з багатьма смаколиками, майстер-класами і цікавинками у середу, 26 лютого, з 14.00 до 17.00 пройде на подвір’ї Вінницького торговельно-економічного коледжу. Запрошують усіх бажаючих і обіцяють чимало розваг як для дорослих, так і дітей.

У Вінницькому транспортному коледжі з нагоди Дня святого Валентина за традицією провели студентський бал. На паркет виходили 24 пари. Перед цим вони протягом місяця вивчали бальні танці. Тому до свята підійшли добре підготовленими.

На базі обласної станції юннатів 23 січня пройшов «круглий стіл» на тему «Можливості надання якісних послуг із позашкільної освіти в умовах децентралізації влади». На ньому були присутні керівники закладів із різних районів нашого регіону. Яскравим вокальним виступом їх привітав дитячий гурт «Бохоняни».

Традиція ставити живі ялинки у кожній хаті призводить до масової вирубки цих чудових дерев. Тому гуртківці Вінницької обласної станції юних натуралістів закликають захищати хвойні насадження і міркувати, як прикрасити оселі святково, щоб дарувати лісовій красуні життя.

keyboard_arrow_up