Дітям

Наше місто може стати кандидатом на участь в програмі «Громада, дружня до дітей» від Дитячого фонду ООН UNICEF. А це...

Виставкову залу Вінницької обласної станції юннатів поповнила зелена ігуана, рідкісна екзотична тварина. Діти захоплено називають...

19 листопада у дитячому клубу «VinSmart» по вул. 600-річчя, 6, провели Свято осені. На ньому були присутні вихованці творчої...

В кількох навчальних закладах Вінницького району успішно реалізовується проект «Зелена школа». Його учасники сортують...

Вдвічі зросла кількість дитячих зникнень в порівнянні з минулим роком. Щодня поліцейські розшукують щонайменше два втікача. В ювенальній превенції кажуть: найчастіше йдуть із дому підлітки, а знаходять їх в колі товаришів-знайомих. А ви знаєте телефони друзів своєї дитини, щоб знайти втікача раніше, ніж він вскочить в халепу?

У закладі відкрили групи раннього розвитку дітей. На уроках будуть вчитися співати, малювати й танцювати. Клас для дітей віком від трьох місяців до трьох років обладнали яскравими меблями, іграшками та навіть пеленальним столиком. У приміщенні, де проходитимуть заняття, додатково кварцуватимуть повітря. А навчання коштує 220 гривень на місяць.

Благодійний проект на підтримку хворих на цукровий діабет діток пройшов 26 вересня в Галереї Інтершик. Такий захід проводився вперше у Вінниці, та й можна сказати в Україні.

В одному із закладів вінницької мережі клубів за місцем проживання «VinSmart», що по вул.600-річчя, 6, відбулося дитяче свято. Воно було присвячено початку навчального року. Захід пройшов за підтримки депутатів міської ради Олександра Парвадова, Олександра Дана і Павла Задорожнюка.

Щороку корпорація RIA традиційно вітає учнів молодших класів зі святом Першого дзвоника.

Крім свята 1-го вересня, урочистих лінійок та цікавих дитячих заходів, у ТРЦ «Мегамолл» проходить «Розвивайлик Фест». Що це та для кого, вже у нашому репортажі.  

У Центральному парку, 1 вересня, пройшло «Дитяче караоке на Фонтані». Діти тут взяли участь в танцювальних флешмобах, гралися з величезною «Пандою», розмальовували обличчя та, звісно, співали. Від організаторів свята найкращі співаки та співачки отримали нагороду - від 200 до 1000 гривень. Хто переміг?

Поблизу вулиць Руданського та Гавриш, що на Кореї, роблять новий дитячий майданчик Старі атракціони відремонтують. А крім спортивних тренажерів там будуть атракціони, адаптовані під потреби дітей з інвалідністю. Схожий дитмайданчик роблять на вулиці Лялі Ратушної.

Обладнати установки для питної води, аби діти перестали пити хлоровану, вирішила міська влада. Вже з вересня в їдальні кожної школи буде чиста вода з бювету для загального користування. Їжу готуватимуть на фільтрованій воді, що проходитиме дев’ять ступенів очищення. Як це працює — на прикладі школи №27.

* Взяти участь у конкурсі можуть юні джазові таланти зі всієї України віком до 21 років. * Крім володаря Гран-прі будуть визначені переможці у кожній віковій категорії у номінаціях «вокал» та «інструментальна музика», які від мера Вінниці та міської ради отримають по 8 тисяч гривень.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up