Дітям

Нову систему харчування для дітей у закладах освіти затвердили в березні цього року. Зокрема, у садочках зменшили об’єм споживання цукру та солі, вилучили з раціону ковбасні вироби та консерви. Про особливості нововведення, ставлення дітей та батьків до модернізованого меню в дошкільних закладах — читайте в матеріалі.

Через похолодання Подільський зоопарк змінює графік роботи. Нововведення почнуть діяти вже з цієї п’ятниці, 1 жовтня.

Батьки, чиї діти вчаться у школі чи дитсадках звикли здавати гроші на різні потреби в навчальний заклад: ремонт, заміна лампочок, установка нового годинника, нові штори...  Хтось вважає це поборами, а інші схиляються до думки, що це необхідно для добробуту дітей. Як реагувати на такі запити, наскільки часто стаються конфлікти, через те, що хтось не згоден платити і як фінансує бюджет навчальні заклади — читайте в матеріалі. 

Більше як 15 років у Вінниці відбувається акція «Поліграфія до першого вересня» від «20 хвилин». Традиційно маленькі школярі отримують корисні подарунки: розклад уроків і яскраві ростоміри.

Вінницькі волонтери не перший рік збирають кошти на встановлення майданчику для дітей з особливими потребами. І, нарешті, вони на фінішній прямій.

Вже за місяць Вінниччина прийматиме зірок опери та гостей зі всієї України! З 27 по 29 серпня IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021 вражатиме яскравими прем’єрами, постановками і шоу просто неба на території парку легендарного Палацу Потоцьких у Тульчині. А вже зараз всі діти можуть взяти участь у проекті «Створимо оперну абетку разом!» та отримати чудові призи від амбасадорів фестивалю. Крім того — вперше запущено вікторину для дорослих.

Творчий конкурс «Моє літо 2021» розрахований на дітей віком від 6 до 16 років Взяти участь у ньому запрошують лише дітей, які залишилися без тата унаслідок війни з Росією на Сході України, зазначають організатори.

Літо — пора не лише для відпочинку, а й підготовки до навчального року. Відтак багато школярів починають читати літературу наперед. Редакція «20 хвилин» підготувала п’ять книг, які можуть сподобатися вашим дітям. Обирали, зважаючи на відгуки своїх чад.

Разом зі всім світом Вінниця яскраво відзначила Міжнародний Олімпійський день. У середу на майдані Незалежності юні спортсмени разом із відомими вінничанами та спортивними героями нашого міста провели «Олімпійську зарядку». Під гаслом «Заряджайся спортом!» такий флешмоб охопив всю Україну і триватиме до 23 липня. Кожен бажаючий, повторивши рухи, може записати відео і виграти олімпійські призи!

За даними ЮНІСЕФ, 47% дітей нікому не розповідають про шкільне насилля. В Україні ж 80% дітей до 15-річного ріку зіштовхувалися з цькуваннями. Журналісти «20 хвилин» дізналися, як батькам визначити, що їх дитину ображають в садочку та як правильно на це реагувати у правовому полі.

keyboard_arrow_up