Дітям

23 травня на Вінницькій станції юних натуралістів відбувся традиційний конкурс «Кращий гуртківець року». В ньому...

Понад 500 саджанців капусти, помідорів та салату посадили малі вінничани Дехто з них вже всерйоз планує стати фермером Величезна...

Розбиті будівлі, хащі та занедбання — в такому стані санаторій Коцюбинського вже п’ять років. Кабмін передав...

У Вінницькому суді  проходив конкурс  дитячих  малюнків «Судовий сюжет». Конкурс вже закінчився....

Біля арки перед Центральним парком пройшла акція на підтримку дітей з вадами слуху. Сьогодні, 13 травня, там зібралися діти, яким вживили протез, що компенсує втрату слуху.

У Вінниці, на Європейській площі, відгомонів фестиваль позашкільних навчальних закладів «Країна юних майстрів». На ньому свої здобутки і поробки представляли вихованці та їхні творчі керівники з усіх районів Вінниччини. На імпровізованій сцені виступали танцюристи і співаки. 

На базі Вінницької станції юних натуралістів пройшов другий обласний учнівській науковий симпозіум з ботаніки. Діти з 12 районів презентували дослідницькі роботи на тему природно-заповідного фонду Вінниччини. 

До кінця липня обласна бібліотека має звільнити половину приміщень на Соборній У мерії казали, що її місце займе єдиний в Україні Музей марки. Це обурило вінничан Люди не розуміли, як це через «якісь марки женуть на вулицю бібліотеку». Чого вдалося досягти мітингувальникам?

21 квітня на Вінницькій станції юннатів відбувся обласний збір-конкурс юних майстрів «Поділля. Творчість. Діти». Він проходив у рамках обласного тижня народознавства «Любіть України вишневу свою». 

21 квітня на Вінницькій станції юннатів стартувала обласна природоохоронна акція «Скарбниця здоров’я». Вона проходитиме в три етапи протягом двох років.

Випускників вишів більше, ніж потрібно, а країні не вистачає кваліфікованих робітників Хто швидше знайде роботу — випускник вишу чи професійно-технічного закладу Куди піти навчатися після 9-го класу?

На Вінницькій станції юннатів відбувся обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт «Особливості святкування Великодня на Поділлі». Він пройшов у рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою». 

Марійка Дорош із села Уланів, що у Хмільницькому районі, з народження хворіє. Наразі дівчинці, яка майже не чує, необхідні слухові апарати. Родина не в силі зібрати необхідну суму. Їм необхідна наша підтримка.

У селі Олександрівка Жмеринського району правоохоронці, кінологи, рятувальники, Нацгвардія та місцеві жителі шукали 4-річну дівчинку Малолітня донька побігла з дому за своєю собакою. Батьки не прослідкували На сполох батьків підняли правоохоронців з кількох районів Вінниччини