Дітям

В онлайн-режимі пройшла 14-а міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». На ній були представлені 388 учасників із регіонів України, а також із Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії. Експертну оцінку робіт проводили науковці і фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

У суботу й неділю, 13 та 14 травня, Вінниця прийматиме лялькарів із мужнього Херсона, який витримав окупацію, відновлюється після навали та розвивається. Херсонський академічний обласний театр ляльок під час гастролей у Вінниці презентує дітям і батькам дві незабутні лялькові вистави, які подарують надзвичайні враження всім.

На базі Вінницької станції юннатів фінішував обласний етап Всеукраїнського конкурсу серед колективів екологічної просвіти (агітбригад). Він мав назву «Земля —  наш спільний дім».

На базі Вінницької станції юних натуралістів провели обласний тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою». Під час нього у заочному форматі пройшов конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт  з народознавства «Рослини в традиціях та побуті українського народу».

На обласній станції юннатів підбили підсумки обласного конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Він проходив у рамках тижня зоології і тваринництва.

На базі Вінницької станції юннатів пройшов здоровий спосіб життя. В його рамках провели два обласні конкурси: захисту учнівських дослідницьких проєктів «Активний і здоровий спосіб життя – запорука довголіття» і захисту пошуково-дослідницьких робіт «Єдина краса – здоров’я».

Придбати омріяний музичний інструмент, мати можливість оплатити навчання у музичній школі, записати власну пісню на професійній студії чи випустити збірку своїх композицій. Аби підтримати талановитих і креативних діток та підлітків, які живуть у Вінниці та області, корпоративний фонд гурту «ТІК» і фонд «Подільська громада» щороку проводять стипендіальний конкурс для музично обдарованої молоді. Прийом заявок на конкурс-2023 вже стартував і триватиме до 31 березня

На базі Вінницької станції юних натуралістів провели обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) України. Він проходив в дистанційному режимі.

На обласній станції юннатів пройшли незвичні батьківські збори. Родинне зібрання отримало назву «Виховуємо патріотів». Після нетривалого вступу батькам запропонували взяти участь у майстернях для допомоги ЗСУ.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна — Україна!». Серед призерів виявилося троє вінничан.   

keyboard_arrow_up