Дітям

photo_camera

На Вінницькій станції юннатів відбувся обласний конкурс юних майстрів народних ремесел «Поділля, творчість, діти». Цей традиційний...

22 квітня в театрі ім. Садовського відсвяткували 15-річчя відомого вінницького танцювального ансамблю «Болеро».

У Центральному парку пройшли чергові змагання між вінницькими малятами. Дітки віком до 1,2 року вирішували між собою,...

Щоб виграти особисті запрошення на ІІ Міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018, потрібно заповнити форму...

Після численних телевізійних проектів танцювальні гуртки стали модними в Україні та у Вінниці зокрема. Але не всі батьки можуть дозволити собі платити за хореографічну освіту своєї дитини.

Третя частина проспекту, яку розпочали оновлювати влітку 2017 року, майже готова. Її виклали плиткою, зробили велодоріжку, розставили лавки, вуличні меблі. А ще висадили нові деревця, на місці зрубаних кленів. Як воно виглядає та чи все подобається вінничанам?

Шостого квітня у Вінницькому вищому художньому ПТУ № 5 провели незвичний конкурс «Танці із викладачами». Він відбувається вже протягом чотирьох років. Сенс шоу в тому, що в парі виступають один із вихованців танцювального колективу разом із працівником училища.

Всеукраїнські змагання із сучасної хореографії «Dance storm» пройшли в Києві. Там були представлені колективи  із восьми регіонів України. Всі шість суддів були зірковими – це учасники і суперфіналісти телевізійних проектів «Танці із зірками», «Танцюють всі». 

Нині є дуже розповсюдженим інтернет-спілкування. Але воно аж ніяк не може замінити живу бесіду, емоційний обмін думками. У Вінниці знайшлися волонтери, які прагнуть виправити цю ситуацію. Вони допомагають молоді та дітям згадати смак живого спілкування з друзями. Навчають відкривати своє серце наживо, а не за допомогою SMS чи соціальних мереж.

В Києві відбувся V Всеукраїнський турнір юних натуралістів. Це командне змагання учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Його сенс полягає у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях, які називають науковими боями. Турніри на базі Національного еколого-натуралістичного центру проводяться з 2014 року.

На Вінницькій станції юннатів відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних бригад, які проводять просвітницьку роботу природоохоронного напрямку. В ньому взяли участь 16 колективів. Темою конкурсу було раціональне природокористування. Це широкий та різноплановий напрямок. У ньому, приміром, можна було розказати про охорону грунтів, води і первоцвітів.

Донька Тетяни, Маша, перейшла у 4-й клас школи № 5. У дівчинки синдром Дауна, але вона навчається у звичайній школі. Зробити це було непросто

Для більшості, напевно, батьківські збори є досить нудним, хоча і необхідним заходом. А ось на обласній станції юннатів їх перетворили у справжнє свято під назвою «У віночку дитячих мрій». Перед початком зборів проходив ярмарок саморобок, плодів юннатівського саду і смачних наїдок, які підготували діти. Зібрані кошти спрямують для потреб дітей з обмеженими можливостями з Вінницького садочка № 24.

Як завжди, багато цікавого можна було почути і побачити на обласному етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник». Вона пройшла на базі обласної станції юннатів. Захід урочисто відкрила директор обласної станції юннатів, заслужений працівник освіти України Ольга Драгомирецька.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up