Дітям

Працівники та гуртківці Вінницької обласної станції юних натуралістів провели майстер-клас до Дня святого Валентина для воїнів...

Сьогодні, 11 лютого, вінницькі діти каталися по гіркам, що в Центральному парку Як це було: дивіться на фото та відео

Восьмикласниця з Вінниці Анна Глинчук відзначилася на фінальному етапі XIII Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників....

Вчора, 8 лютого 2017 року, відбулось відкриття оновленого центру для дітей та підлітків «Універ», який знаходиться...

Конкурс стипендій від гурту «ТІК» закінчився. Вже відомі імена переможців (ФОТО ВІДЕО)

На Святого Миколая стартував конкурс на здобуття стипендії від Корпоративного Фонду «ТІК». Відбулось засідання відбіркової комісії стипендіального конкурсу гурту «ТіК». Хто виграв Стипендію, читайте далі.

Гірки, лабіринти та авто: як вінницька малеча сходила в «Дастошу» (ФОТО)

В вівторок, 31 січня 2017 року, в ігровому кафе «Дастоша» влаштували свято для дітей з Вінницького обласного соціально-психологогічного центру для дітей-сиріт «Добро».

Вінницьких семикласників завезли в слідчий ізолятор… На екскурсію (ФОТО)

Вчора, 1 лютого 2017 року,  для учнів сьомих класів вінницьких шкіл провели дещо незвичну  екскурсію. Їм показали ізолятор тимчасового тримання.

Намалюй  «Старе місто моєї мрії» та виграй планшет. Умови конкурсу

Конкурс малюнків «Старе місто моєї мрії» триватиме з 1 лютого по 1 березня 2017 року. В конкурсі беруть участь школярі загальноосвітніх шкіл №11, 19, 22, студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, а також юні мешканці Старого міста, яким від шести до 18 років. На малюнках повинно бути зображено, яким мріють бачити мікрорайон Старе місто.

Вінницькі юннати вирушили в експедицію у пошуках зубрів і знайшли їх

Представники Вінницької станції юннатів завітали до Уладівського лісництва (Калинівський район). В похід пішли учні 8 – 9 класів та педагоги з різних відділів станції. Вони спостерігали за слідами життєдіяльності зубрів і побачили стадо цих диких тварин. 

Діти рахують швидше калькулятора

А що ж таке це Міксіке – для нас вже не секрет А ви знали? Освітній безкоштовий онлайновий проект із Естонії успішно реалізовується у Вінниці і області  

Віктор Бронюк продовжив термін подачі заяв стипендій для талановитих вінничан

На Святого Миколая стартував конкурс на здобуття стипендії від Корпоративного Фонду «ТІК». Прийом заявок продовжили до 25 січня 2017 року.

«Березовий Гай» чекає на дітей з діабетом. Путівки є. Вони безкоштовні

Наразі для юних жителів Вінниччини, що мають цукровий діабет, доступні путівки до санаторію «Березовий Гай».  

Вінницькі юннати завершили природоохоронну операцію «Ялинка без ялинки»

Під час новорічних свят у великій кількості гинуть хвойні дерева.   Як відомо, живу ялинку з великим успіхом може замінити синтетична, або створена за допомогою різноманітного підручного матеріалу. Вже не перший рік  на Вінницькій обласній станції юних натуралістів в рамках природоохоронної операції «Ялинка без ялинки» проходить виставка-конкурс листівок та дитячих робіт  «Збережемо зелену красуню!». Вона фінішувала десятого січня. 

Свято для малечі з вадами зору та дітей працівників Вінницького УТОС

Сьогодні, третього січня, у вінницькому дитячому ігровому кафе «Дастоша» відбулося свято для малечі з вадами зору та дітей працівників Вінницького підприємства «УТОС». Воно було присвячено Різдву і Новому року.