Дітям

До 27 червня у Вінниці триватиме робота літньої профільної школи «Юннат». Вона діє на базі обласної станції юних натуралістів. Природознавчий дитячий табір відвідують 70 дітей шкільного віку. 

Історія сім'ї з Вінниччини надихає та дарує віру в те, що навіть у складних життєвих обставинах можливо знайти вихід. Батько, який самотужки виховував чотирьох дітей після смерті дружини, зіткнувся з труднощами, що змусили його звернутися за допомогою до служби у справах дітей.

У креативному просторі «Артинов» відбувся другий захід профорієнтаційного проєкту «Професійні обрії», який організував департамент соціальної політики міської ради за підтримки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. «Професійні обрії» — це реальна можливість для дітей знайти своє місце у житті та отримати необхідні навички.

Цього року українські школи вносять корективи у свої календарі, аби адаптуватись до складних реалій воєнного часу. Школярам доведеться чекати їх на місяць довше, ніж у попередні роки.

У офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника Служби у справах дітей ОВА Тетяни Дорош. Під час брифінгу йшлося про роль патронатних сімей, зокрема, у Вінницькій області.

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради запускає унікальний профорієнтаційний проєкт «Професійні обрії» для підлітків віком від 13 до 17 років, які втратили батьків на війні. Проєкт триватиме протягом квітня-травня 2024 року. Перше заняття відбудеться 5 квітня.

В Україні Марк Фрідріх з початку війни. І вже допоміг евакуювати більше сотні важкохворих та поранених дітей до закордонних лікувальних закладів. Лікарям дитячої обласної лікарні парамедик показав дитячу мобільну реанімацію. Таку, якою вона має бути, особливо сьогодні.

Проблеми зі шкірою в підлітковому віці мають як хлопці, так і дівчата. І причин тому багато, від самого пубертату і надлишку чоловічих статевих гормонів, до стресу і зайвої ваги. Коли варто звертатися до лікаря, а коли потрібно просто перечекати?

Вже півтора року не ремонтують корпус молодших класів вінницького ліцею №8. Мама однієї з учениць навчального закладу намагається добитись пояснень, чому так довго нічого не роблять. Зустрілися з жінкою, щоб дізнатися продовження цієї історії.

Існує купа причин, чому хтось вищий за нас, а хтось нижчий. Але є проміжок часу — всього кілька років дитинства і пубертату, коли на «см» дорослої в майбутньому людини можна вплинути. Починати потрібно з консультації лікарів, а далі — корекція способу життя дитини і, можливо, гормон росту.

keyboard_arrow_up