Дітям

16 листопада у Вінницькому державному педагогічному університеті відбувся традиційний квест, присвячений Дню студента.

photo_camera

З вересня 2018 року діти, які підуть у 1-ший клас, будуть навчатися по-новому. А хто навчає учителів майбутніх першокласників? Які...

У Вінниці відбувся обласний тиждень екології та охорони природи. Він проходив на обласній станції юннатів. 

Школі мистецтв «Вишенька» - 15 років! Чому її директор Тетяна Заїчко вважає школу прикладом успіху, про талановитих учнів...

У місті зараз тривають останні теплі дні Сонячна погода спонукає вінничан полишати свої домівки та виходити на вулицю Як зараз виглядає проспект Космонавтів, де прогулюються люди з Вишенькі та сусідніх мікрорайонів — у фоторепортажі.

Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість»  Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної щойно повернувся з Катару, де взяв участь в Міжнародному фестивалі розмаїття культур. Фестиваль проводився в столиці Катару м. Доха протягом півтора місяця. В цьому році у фестивалі взяли участь представники 20 країн з різних куточків світу.  

Какие истории интересны современным детям? И как создаются, полные спецэффектов и трюков, театральные сказки ХХI века? В эксклюзивном интервью RIA/20minut.ua рассказали создатели шоу для всей семьи «Холодное сердце».

Міні-зоопарк, що в Центральному парку, працюватиме і взимку. Тварини, як розказують власники зоодворику, добре переносять холодну пору Що для них зроблено і що там з’явиться вже найближчим часом, дізнавалися «20хвилин». А ще оповідаємо кілька історій, як на цьому невеликому «клаптику» природи живуть десятки видів звірів

30 жовтня у Вінниці відбувся п’ятий фестиваль «Юннатівські сади Вінниччини – тобі, Україно». Він проходив на обласній станції юннатів. 

Працівники та вихованці обласної станції юних натуралістів провели традиційну доброчинну акцію «Садок мого дитинства». 

Терпіть або забирайте дітей, – сказали батькам чиновники. У старому корпусі дитсадка №16, що біля залізничного вокзалу, потріскали стіни, через це звідти вихованців перевели в новий корпус. Зараз у шістьох приміщеннях тісняться удвоє більше дітей, ніж мало би бути. Батьки обурені, що підлатаний минулого року заклад знову під загрозою обвалу.

17 жовтня у вінницькому вищому професійному училищі № 11 відбувся благодійний ярмарок «Щедра країна». 

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді зібрались юні дослідники в галузі садівництва з усіх регіонів. Там проходив Всеукраїнський фестиваль "Україна-сад". Юннати представляли експериментально-дослідницькі роботи та презентувати виставку-звіт досягнень з садівництва.

У Вінниці, на базі школи № 26, відбувся урочисте відкриття нового навчального року у територіальному відділенні Малої академії наук (МАН). Там займатимуться понад 500 старшокласників з різних міст і районів Вінниччини. Також членами територіального відділення МАН є понад 1000 школярів, що входять до 24 учнівських наукових товариств. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up