Дітям

Для багатьох сучасних батьків питання куди подіти дитину після шкільних занять є дуже актуальним. Звичайно, на допомогу приходить група подовженого дня. Але, на жаль, не в усіх навчальних закладах нашого міста є достатньо таких груп, та й не всі сім*ї під боком мають бабусь та дідусів, більшість з яких працює.

Вони ще не вміють ходити, а лише повзати. Однак наважилися на боротьбу за звання чемпіона. У Вінниці пройшов восьмий в історії міста забіг малюків у повзунках. Участь у ньому взяли більше сотні хлопчиків та дівчаток віком від восьми і до 14 місяців.  У своїх домівках за ними ледве поспівають татусі, мами, однак на справжній арені це видалося не так вже й просто.

Під час війни багато дітей евакуювали на Вінниччину з небезпечних регіонів. Деякі з них втратили батьків. Яка процедура їх усиновлення? Як взяти дитину під патронат? Дізналися процедуру. 

Володимир Зеленський сказав свого часу, що кожен з нас президент.  Ми і запропонували школярам початкової школи привітати всіх-всіх з Новим роком у якості президента держави.  Побажати щось святково — гарне і, можливо, поговорити про майбутнє. Привітання дітей та їх думки про насущне записали на відео, тож дивіться сюжет. 

Маленька Злата Сатановська має рідкісний рак крові. Дівчинці потрібне обстеження за кордоном, бо у нас його не роблять. Вартість діагностики більше 50 тисяч доларів, потім буде лікування. Батьки дитини просять допомоги.

В Україні вже можна вакцинувати дітей від коронавірусу. Зокрема, у Вінницькій області щеплення отримали понад 400 неповнолітніх. Як до цього ставляться вінничани та яку бачать альтернативу вакцинації — далі в матеріалі.

Нову систему харчування для дітей у закладах освіти затвердили в березні цього року. Зокрема, у садочках зменшили об’єм споживання цукру та солі, вилучили з раціону ковбасні вироби та консерви. Про особливості нововведення, ставлення дітей та батьків до модернізованого меню в дошкільних закладах — читайте в матеріалі.

Через похолодання Подільський зоопарк змінює графік роботи. Нововведення почнуть діяти вже з цієї п’ятниці, 1 жовтня.

Батьки, чиї діти вчаться у школі чи дитсадках звикли здавати гроші на різні потреби в навчальний заклад: ремонт, заміна лампочок, установка нового годинника, нові штори...  Хтось вважає це поборами, а інші схиляються до думки, що це необхідно для добробуту дітей. Як реагувати на такі запити, наскільки часто стаються конфлікти, через те, що хтось не згоден платити і як фінансує бюджет навчальні заклади — читайте в матеріалі. 

Більше як 15 років у Вінниці відбувається акція «Поліграфія до першого вересня» від «20 хвилин». Традиційно маленькі школярі отримують корисні подарунки: розклад уроків і яскраві ростоміри.

keyboard_arrow_up