Які основні проблеми, пов'язані із дорожнім рухом у Вінниці, вас хвилюють? Ми запитали вінничан

Які основні проблеми, пов'язані із дорожнім рухом у Вінниці, вас хвилюють? Ми запитали вінничан
 • Затори, ями, розмітка, поведінка водіїв — хтось з учасників дорожнього руху спокійно ставиться до цих нюансів, а для когось поїздки у певних умовах стають справжнім випробуванням нервової системи.
 • А що вас турбує в дорожньому русі міста Вінниці?

З такими питаннями ми звернулися до наших читачів на сторінках у Facebook та Instagram. Ось деякі з відповідей:

Олексій Попов

Відео дня

— По перше, перехрестя вулиці трамвайної та хм. Шосе, де через відсутність світлофора постійні ДТП. Також (на перехресті) Театральна — Соборна через відсутність світлофора вкрай важко переїхати Соборну, а повернути на ліворуч (у бік площі Калічанської) взагалі практично не можливо. І ще (на перехресті) Магістратська — Лесі Українки в сторону центру — безглузда рядність, бо лівий ряд де повертає 2,5 автомобілі на годину, а в правому за рахунок цього довжелезний затор.

Павло Жуковський

— Потрібно змінити режим руху на Городецького та Міліційна, це допоможе  розвантажити міст та Коріатовичів. А взагалі поменше світлофорів, тоді буде менше заторів. Зверніть увагу, коли вимкнені світлофори, то заторів не має, ну не всі звісно, але багато можна прибрати.

Інна Сурсаєва

— Перехрестя вулиці Магістратська та вулиці Лесі Українки, зелена стрілка повороту, поруч зі світлофором — це безглузде вирішення, яке призводить до постійного потоку машин і аварійної небезпеки, як для автомобілістів, так і для пішоходів.

Віктор Балактіонов

— Тротуари, особливо від Замостя до Чехова, справжній жах. Також цікавить ремонт бруківки від Урожаю до Універмагу: чим латали? Хто роботу прийняв?

Євгенія Преор

— Помічаю постійні затори на Старому місті, від зупинки Дубовецька до площі Перемоги. Ранком неможливо вчасно приїхати на роботу.


Читайте також:

Один пропуск — 20 грн: цікавий спосіб відпрацювання пропущених пар в Барському коледжі

«Цинізм та нелюдяність» — читач про МСЕК. Новий огляд декларацій голів міжрайонних медкомісій

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
 • Иван Собчук

  Площа Перемоги Старе місто-потрібно змінити схему руху.І щось зробити з бандитизмом маршрутних таксі.Висадку пасажирів біля банку Аваль-дивно що там ще немає жертв.
 • Читач33

  У МІКРОРАЙОНІ ПИРОГОВО ПОВНИЙ  ЖАХ. ОСОБЛИВО ПОБЛИЗУ МАГАЗИНА  МАРКЕТ + ТА ВІДДІЛЕННЯ 21008 УКРПОШТИ. АВТО ПАРКУЮТЬ ТА ЗУПИНЦІ МУНІЦИПАЛЬНОГО АВТОБУСА №7, НА ТРОТУАРІ. ПІШОХОДАМ НЕ ПРОЙТИ, МАМИ З ДІТКАМИ ПО ПРОЇЗДЖІЙ ЧАСТИНІ
 • Andrey Kolesov

  Самокати за..бали!!!!
 • Andrey Kolesov

  Приберіть пішоходів😀

keyboard_arrow_up