У Козятині 15-річний хлопець виліз на вагон, де його вдарило струмом

- У понеділок ввечері, 30 січня, у Козятині на залізниці трапився нещасний випадок. 15-річний студент з Коростеня, який навчається у Козятинському залізничному училищі, виліз на вагон вантажного поїзда.
- В результаті — його вдарило струмом. На щастя і дивом, хлопець залишився живий, попередньо отримав 70% опіків тіла. Адже струм від контактного дроту 27 тисяч вольт.
За словами заступника начальника Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Дмитра Микитюка в той вечір, після 20.00 хлопці компанією йшли з міста до гуртожитка. Про це повідомляє kazatin.com.
Зненацька неповнолітній хлопчина надумав залізти на вагон з зерном, який стояв у західному залізничному парку станції Козятин (поблизу паровоза). Його відмовляли, та він не послухав.
— Виліз на драбину, підняв ногу і пішла електрична дуга. Хлопця вдарило струмом. Це нещасний випадок. Наразі проводиться перевірка, — прокоментував Дмитро Микитюк.
Відомо, що потерпілого до Козятинської ЦРЛ доставили через міст на ношах. Так оперативніше і ближче. Карету швидкої медичної допомоги чекати не стали, відразу взялися рятувати. У лікарні йому надали необхідну медичну допомогу. Сьогодні, 31 січня, потерпілого мають перевезти на Вінницю.
Правила безпеки на залізниці
Категорично забороняється:
- Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.
- Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.
- Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
- Переходити та переїжджати залізничні колії при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації.
- На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
- Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
- Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
- На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
- Наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів.
- Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.
- Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети.
- Підходити ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття поїзда до його повної зупинки.
- Обходити вагони, що стоять на колії, на відстані менше п'яти метрів від крайнього вагона.
- Проходити між розчепленими вагонами, що стоять на колії, якщо відстань між ними менше десяти метрів.
- Сидіти на краю посадкової платформи, перону.
- Знаходитись на об'єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп'яніння.
- Ставити особисті речі на краю платформи, перону.
Бережіть себе!
Читайте також:
Аварія на Хмельницькому шосе: водій Skoda врізався у Мерседес
Вінничани просять встановити світлофор на перехресті вулиць Первозванного – 600-річчя
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Олег КаськовЧерговий Маклауд.
-
Инна ВіштальЧого туди лізти
-
Татьяна КостенкоДітей просто потрібно любити,цікавитись їх життям,порадити,як вийти із любої ситуації гідно,чемно!
-
Оксана ДаровскаяСкільки не розказуй але ніхто не вірить що 27 тисяч це є великий струм,вони не думають коли лізуть туди ,а потім шкодують коли попадають на лікарняні ліжка,це дуже довга реабілітація і дуже довге лікування багато мук та сліз батьків ,діти думайте що робите.