На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки

Цього ранку на Київському мосту утворився затор. Спричинив його обрив електролінії.

Інцидент стався 21 листопада о 8:40.

Там обірвалися провода тролейбусної лінії. Через це увесь транспорт стояв близько 10 хвилин.

Корисне посилання

Актуальні ціни на BYD у Вінниці на Automoto.ua.

По обидві сторони мосту стояло, як мінімум десять тролейбусів та повних пасажирів маршруток.

Коли чинили поломку, пасажирів випустили із транспорту. Через переправу рушило декілька сотень вінничан.

Транспорт невдовзі поїхав.

Деякі пасажири, все ж змогли встигнути знову сісти у транспорт, коли відкрили дорогу.

Щоб швидше прибрати затор, працівники з "Укртрансбезпеки" вручну регулювали рух.

Ближче до 9 ранку рух по Київському мосту було повністю відновлено.

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №1 на сайті 20minut.ua

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №2 на сайті 20minut.ua

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №3 на сайті 20minut.ua

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №4 на сайті 20minut.ua

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №5 на сайті 20minut.ua

На Київському мосту стояв увесь транспорт. Декілька сотень вінничан йшли пішки, фото №6 на сайті 20minut.uaФОТО Валерій Чудновский

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Николай Энэми
    Я думал за него забыли уже все, а он оказывается уже чёто там работает, правда не очень успешно...
  • Джони

    вся Европа на велосипедах ездит и богатые и бедные, чтобы не стоять в пробках,  при чем и в холодное время тоже, но хо,,л он такой, он лучше купит дорогой смарфон и будет ездить в вонючей маршрутке или тролейбусе, тихо будет мечтать про ДЕО на газу, но на велосипед никогда не сядет )))))

    Anonymous reply Джони
    .удак,а чим тобі тролейбус не подобається?
  • Anonymous
    "Через це увесь транспорт стояв близько 10 хвилин."

    Ой-вей,ЦІЛИХ 10 хвилин!!!

keyboard_arrow_up