«Лежачі поліцейські» відійшли в минуле. У Вінниці їх замінюють «берлінські подушки»

- Вінниця продовжує вдосконалювати свою дорожню інфраструктуру. Так, на вулиці О. Антонова нещодавно встановили сучасні дорожні сповільнювачі — «берлінські подушки» нового покоління.
«Берлінські подушки», які днями встановлені по вулиці О. Антонова, новішого зразка за попередні та мають пілотне застосування. Назва «берлінська подушка» — не випадкова. Адже їх почали застосовувати саме в Німеччині.
Ці конструкції прийшли на зміну засобам заспокоєння руху, так званим «лежачим поліцейським». Оскільки змінились державні стандарти, тож, їх виключили. Дорожні пагорби показали себе якісніше в плані безпеки.
Це не лише безпека для пішоходів. На відміну від класичних «лежачих поліцейських», як зазначають у міськраді, в неї м’яка дія на підвіску авто. Додають — на неї машина авто заїжджає тільки однією стороною.
— Вони не впливають на рух громадського транспорту, або екстрені служби, цей транспорт може пропускати її між колесами, не наїжджаючи на них, — кажуть фахівці.
«Раніше ми використовували ті, що виготовлені в місті Бориспіль. А нові — виготовлені в місті Дубно за польським зразком та пройшли сертифікацію на використання в Європі, — каже директор товариства «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.. — Вони краще сприймаються візуально, тому що мають яскравіше забарвлення. А ще в них поліпшений коефіцієнт щеплення завдяки рельєфній поверхні. Перед місцями, де вони встановлені, є попереджувальні знаки про пагорб «збавлення швидкості 30 км/год».
Читайте також:
П’яний водій на Volkswagen втікав від поліції та потрапив у ДТП
Шалений дрифт під наркотиками: водій утікав від поліції та потрапив у ДТП
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
У нас що війна вже закінчилася що ви гроші на всяку херню тратите?
Об'їхав по зустрічній і прівєт!!