Київський міст обіцяють «здати» восени 2017 року. Але не повністю

Київський міст обіцяють «здати» восени 2017 року. Але не повністю
 • На Чорновола вкотре змінюють схему руху транспорту. А будівельники пришвидшать ремонти
 • Тролейбуси №4 та №10 пустять через Центральний міст, а на Київському мосту залишать відкритою одну смугу
 • Як каже виконроб з «МСУ-2», восени відкриють проїзд. Але є нюанси

Від завтра, 10 серпня, вкотре змінюють схему руху транспорту. На сайті міськради написали, що залишиться лише одна смуга для проїзду, поставлять світлофори.

А тролейбуси №4 та №10 знову будуть їздити через Центральний міст. Причина — будівельники хочуть прискорити роботи. А «20хвилин» подивилися, що зробили мостобудівельники з київської компанії «МСУ-2» за п’ять місяців роботи.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити BYD в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Реконструкція Київського мосту триває з березня. За цей час робочі зняли асфальт з половини шляхопроводу, укріпили під’їзди на міст, забетонували частину опор та інше.

На тій частині мосту, де немає асфальту, будівельники зробили багато отворів — тут закріплюватимуть риштування, яке необхідно робітникам «знизу». А ближче до переїзду в бік Київської побачили, що робочі почали «різати» міст

— Це підготовчі роботи. Зрізаємо шви між плитами, щоб їх легше було знімати, — розказав один з робітників. Та сказав, що все інше можна запитати у «старшого»

У будівельному містечку зустріли виконроба «МСУ-2» Олега Горецького. Чоловік розказав, що зменшення смуг для проїзду їм треба, щоб пришвидшити ремонти.

— Скоро розпочнемо укріплювати арки з іншого боку. Скільки часу буде діяти нова схема руху — не можу сказати. Але реверс та зменшення руху нам потрібно буде часто, бо під час бетонування треба мінімальне навантаження на міст. Взагалі, по технології, бетон має застигати без шкідливих вібрацій та «гупання» машин зверху.

Зараз по мосту має право їздити громадський транспорт, поліція та карети швидкої. А ще спецтранспорт, накшталт тракторів, вантажівок із дозволами тощо.

— Проблема не в тролейбусах, а в приватних машинах. Вони тут цілодобово їздять, оминаючи пости (Укртрансбезпеки - авт.), — каже виконроб Горецький.

За його словами, роботи «зверху» будуть тоді, коли закінчать укріплювати опори. Тоді як на будмайданчику вже є необхідна кількість балок для заміни. Тим не менш, вінничани неодноразово скаржилися, що будівельники «нічого не роблять». На це Олег Горецький каже, що вони «встигають по графіку»

— Проїзд відкриємо в цьому році. По обидві сторони мосту. Маємо встигнути в жовтні-листопаді. Але, можливо, що з одного боку відкриємо неповних дві смуги… Я зараз не можу точно сказати, бо заважають комунікації, труби, що під пішохідною частиною мосту, — сказав виконроб.

Нагадаємо, що міст на вулиці Чорновола побудували ще в середині 60-х років. З того часу його не ремонтували. До кінця листопада 2017 року мостобудівельники з київської компанії «МСУ-2» посилять опори мосту, замінять дорожнє покриття, розширять пішохідну частину мосту, зроблять нову зливову каналізацію та багато іншого. Це коштуватиме місту 56,5 мільйона гривень.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (28)
 • Anonymous

  Да-а-а. Почитал коменты и еще раз убедился.

  У нас в стране все знают как ремонтировать/строить/содержать дороги, играть в футбол и лечить людей.

  Вот только в строители/дорожники, доктора и футболисты понабирали почему-то самых бестолковых.

  А вот если все умеют делать перечисленное мною (за редким исключением комментаторов - скорее всего это как раз строители/дорожники/ доктора и футболисты)  то почему Вы "проффесионалы" работаете менеджерами, торгпредами, курьерами, юристами и барменами.

  Выходите и покажите нам безруким-безногим-безголовым как строить, лечить и играть.

  Дядя Вова reply Anonymous

  А не покажут.

  Давненько уже наблюдаю этот "авторитетный" питомник. Узкий высокопрофессиональный круг специалистов. Одни и те же. По всякому делу имеют свое высокоинтеллектуальное суждение.

  Но за мониторчик загляни - а и нет там ничего. Пустое место. П****ь же не мешки ворочать.

  Anonymous reply Дядя Вова

  Ты часом не в горисполкоме работаешь?

  И главное что бы за твоим монитором не оказалось ....(подставь сам хто ты есть).

  А это специально для тебя   https://www.youtube.com/watch?v=t_LknzyRAqY

  Дядя Вова reply Anonymous

  К твоему несчастью, я не работаю  в твоем горисполкоме...

  Скорость очень недешевое удовольствие. Боюсь твоему горисполкому не по карману такие технологии.

  А вот это специально для  тебя (ну или таких как ты...) http://www.chinadaily.com.cn/china/2015-11/11/content_22425536.htm

  Надеюсь, осилишь.

  Anonymous reply Дядя Вова

  Вижу ты из "секты веры в покращення" от горисполкома.

  В твоей же ссылке самоё главное вот это: The short construction time means less inconvenience for residents, he said.

  Нужно меньше Хфонтанов строить и больше толковых проектов для города (мосты, переезды, подземные переходы, естакады и т.д.), а не показуха которой занимается горисполком. А денег у горисполкома вагон и маленькая тележка - только в прошлом году 650 млн. грн. болтались без использовани и дела на депозите, вместо нормальных проектов.

  Дядя Вова reply Anonymous

  Ну вот опять, "вижу", "секта", "депозит". Вижу всех насквозь!

  Ну какой, нахрен, депозит?! В нацбанке, что ли, депозит!?

  Живите долго, плюсуйте друг другу, а я пойду...

  Anonymous reply Дядя Вова

  Если ты т*пой не обязательно об этом всем рассказывать.

  Нбу депозитами не занимается эта для таких как ты.

  Горисполком продержал деньги (650 млн. в 2016 году) на депозитах в банках, вместо того что бы использовать на нужды общества Винницы. Напиши в горисполком запрос на публичную информацию и узнай сколько, где и какой период лежало на депозитах - ты будешь удивлён.

  Дядя Вова reply Anonymous

  Переход на оскорбления, это от безнадеги? Это первое.

  И второе, если у тебя завалялся ответ на такой запрос - сбрось нам в эфир, вместе по-удивляемся.

  НБУ не занимается депозитами! Таневже!

  Anonymous reply Дядя Вова

  Правда и оскробления это разные вещи и если ты не можешь это отличить, то это твои проблемы.

  В горисполком с запросом вперёд, а то привыкли всё на халяву.

  И прикинь, НБУ таки не занимаеться депозитами. Покажешь договор депозита с НБУ (за 2017 год) или так балабол?

  Дядя Вова reply Anonymous

  Ты действительно тугой на внутреннее ухо!?Депозиты в нбу? Слово "сарказм" тебе знакомо?

  Общение с тобой скучно и даже начинает раздражать. Кроме эмоций никакого конструктива. Все на уровне "моя бабка-сусідка казала".

  Бувай анонім.

  Anonymous reply Дядя Вова

  Ну, да как только необходимо слова потвердть бумажкой, сразу сарказм и нбу уже не занимается депозитами, сразу скучно - пока балабол.

  Богдан Пупкин reply Anonymous

  так в том то и дело что вам безруким и безногоголовым не покажешь....   потому что все за бугор валят. там за эти таланты денюжку немного но больше платят.    а у нас не ценят.  у нас ценят менеджера который китайское гавно втюхает,  банкира который на кредит разведет ....   ну а строителя  медика и футболиста ждут там и там оценят)
 • Ололоша

  За півроку забетонували 2 з 16 арок, такими темпами тоді міст ше 3-4 роки робитимуть + купа іншої роботи окрім арок. Та і взагалі, що це за ремонт такий - ми тут поверх старого трухнявого бетону кинемо пару шматків арматури та замалюємо свіжим бетоном - і все буде ОК. Вони хоч обрахунки проводили, моделювали як нову конструкцію, чи воно не завалиться під власною вагою?

  Здається мені, що побудувати новий міст було б дешевше, безпечніше, швидше

  Богдан Пупкин reply Ололоша

  а они сейчас бабки выведут с бюджета  раздеребанят, налепят на бабу старую  пудры кило, потом пудра осыплется и они скажут что все херня Вовка.  Нужно сносить и новый строить. Вот тут и еще несколько семей разбагатеют на народном бабле)  одним словом  работы не початый край.   тем более сейчас же столько домов на берегу океана стоит, ждут своих владельцев...

  Николай Энэми reply Ололоша

  Та 3,14здец, будут этот мост мусолить ещё очень долго, и вообще почему в Виннице делает работу киевская компания?

  Богдан Пупкин reply Николай Энэми

  а по украине почти все,  или точно все компании мостостроительные это все одной семьи)  названий 10 а папа один)   тем более нужно же как то достраивать универмаг - плаза)
 • Дядя Вова

  Ага! Строителей - китайских! Инженеров - немецких! Докторов - еврейских. Солдат - американских! Только комментаторов оставим своих - они у нас самые вумные!
 • Жора

  Немцы в 41 году построили на старом городе понтонный мост за 2 недели.. На фото видно старогородскую церковь.Сейчас мост немного правее чем тот понтонный. Может их на две недели вернуть с того света чтобы они работу сделали. Немцы похоронены за универмагом возле церкви и на Тяжилове.

  Богдан Пупкин reply Жора

  ни там ни там уже ихх нет. все что выгребли перевежли под житомир

  Жора reply Богдан Пупкин

  Вот ихние могилы возле церкви за универмагом. После войны кресты убрали и все выровняли, засеяли травой. Там еще когда возле церкви было кладбище, то в этом месте  просто не хоронили.

  Богдан Пупкин reply Жора

  ты бы не спорил)   там нет уже останков.  было несколько офицерских захоронений которые наши выкопали и должны были  по всем правилам перевести в Хегевальд  район Гуйвы.  А вот то что польское кладбище там перерыли и сровняли с землей так это да)  там еще несколько лет назад можно было на  куски польских склепов наткнутся) а когда  копали котлован под пристройку к церквушке то землю высыпали рядом ,  потом еще по этих кучах на великах прыгали.  так вот я сам лично наблюдал торчащий кусок берцовой из земли.

  Жора reply Жора

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:07 Психічно хворий зарубав матір, поки медики швидкої чекали надворі поліцію. Чому так сталось? play_circle_filled stars 21:00 До нас йде похолодання та опади. Яку погоду чекати на поточному тижні 20:01 На Вінниччині виявили перший позитивний результат на вірус грипу типу А 19:13 Вінничанин кинув патрульним 200 доларів хабаря. За що пропонував гроші? Від читача 14:45 Про проблеми житла для переселенців 19:11 Терористам «ДНР» виплачували українські пенсії. Чим закінчилася операція СБУ? 18:18 В НСЗУ розказали, як пацієнтам із захворюваннями нервової системи отримати безкоштовну допомогу 18:14 По вулиці Ватутіна п'яний на мікроавтобусі «розніс» острівець безпеки photo_camera 17:23 COVID-19 у Вінниці. Зростає кількість смертей та нових випадків серед пенсіонерів 16:48 Від 10 до 40 тисяч штрафу. Майже 20 вінничан попалися п’яними за кермом 16:34 За емоціями та інтонацією: провідні ІТ-компанії світу оцінили додаток, який розробили вінничани stars 16:16 Народилась трійня — отримаєте 25 тисяч на кожну дитину. Як скористатися грошовою допомогою? 15:59 «Сніг зійшов - сміття залишилося». Вінницю активно чистять від непотребу та відходів photo_camera 15:01 «Крадений подарунок». У Крижополі озброєний чоловік обчистив магазин телефонів play_circle_filled photo_camera 14:09 «Це знущання над нашим народом». У центрі Вінниці триває «тарифний» мітинг play_circle_filled photo_camera 13:17 З тимчасовим світлом, але без гарячої води. Історія з будинком на Магістратській триває 12:36 Три смерті та 67 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах 11:56 Ряд адрес без холодної та гарячої води, а також без опалення. ПЕРЕЛІК 11:14 Як буде працювати муніципальний евакуатор на вулицях Вінниці photo_camera stars 11:01 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 24 січня, які ви могли пропустити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up