«Продам нирку — поїду в Європу» — дописи вінничан про безвіз

«Продам нирку — поїду в Європу» — дописи вінничан про безвіз
  • В четвер, 6 квітня 2017 року, Європарламент проголосував за безвізовий режим для України.
  • Ми зібрали дописи вінничан, що вони думають з цього приводу.

««Безвіз» потрібен не тільки для закордонних вояжів тим, хто може собі це дозволити. Він потрібен і для того, щоб наші люди побачили, що їх там ніхто не чекає й радіти не буде коли вони приїдуть на заробітки. Якщо ми не наведемо лад у свої країні, нас і далі будуть зневажати та дивитись на нас як на жебраків. Думаю, що для країни зараз набагато важливіше мати незалежний антикорупційний суд, аніж безвізовий режим з Європою»,  ділиться з друзями на Фейсбуці наш блогер Юрій Прокопенко.

 «Продам нирку - поїду в Європу!»,  написав вінничанин Михайло Рюхов.

«Я взагалі перестала розуміти людей... Дали безвіз = Зрада. Не дали б безвіз = Порох козел, Зрада»,  ділиться своїми думками вінницька волонтерка Тетяна Власюк.

Відео дня

Пропонуємо вам тим часом переглянути ролик «Безвізовий режим: інструкція із застосування»:

 

Читайте також: Безвіз майже наш. Що про це думають вінничани?

 

 

 

Коментарі (25)
  • Wadim Lisow
    Той хто написав , що продасть нирку і поїде в Європу, нехай краще купить собі МОЗГИ!
    Olvol reply Wadim Lisow
    Це був сарказм
  • Юрий Бондарук
    Разновидностей  виз существует около 28 ! Культурная, рабочая, бизнес, спорт и т.д. Отменят ТОЛЬКО туристическую (если кто не знал), т.е. пребывание не более 10 дней (за один раз). Причем бумажек нужно собирать СТОЛЬКО же сколько и на визу. Разница лишь в том, что ранее: консул решал давать или не давать визу, а теперь погранцы будут проверять все бумажки (бронь гостинницы на 3 дня, мед.страховку, наличие счета в банке с 10 тыс гривен и справку с банка о движении на счету за последние 3 месяца и наличие денег в кошельке, не менее 500 эвро). Если ему что то не понравится, то....досвидос)))) Так, что я не понимаю эту эйфорию по поводу "безвиз" и этого ажиотажа)))) А вот АБОНПЛАТА за газ - это УХ как серьезно, вот это ажиотаж))))
    Daily reply Юрий Бондарук
    вы откуда знаете что так будет,
  • Daily
    первую очередь бесятся те кому урвалось бабло на визах вот и пишут чушь.
  • Daily
    продай нирку купи мозгов лучше Мікола.

keyboard_arrow_up