Світ хендмейд та добра справа: Благодійний Ярмарок у ТРЦ Small (Новини компаній)

Світ хендмейд та добра справа: Благодійний Ярмарок у ТРЦ Small (Новини компаній)
  • Дата та Місце: 2-3 грудня, 10:00-19:00, 2 поверх ТРЦ Small, біля «Країни Мрій»

Цього грудня майстерності та теплі діла об'єднаються на благодійному ярмарку майстринь Хендмейд в ТРЦ Small. БФ « Теплі обійми України» та волонтерський центр «Ми разом» 2-3 грудня з 10:00 до 19:00 на другому поверсі торгівельного центру, вас чекає унікальна можливість насолодитися різноманіттям ручної роботи та одночасно внести свій внесок у благодійність.

На ярмарку представлені найрізноманітніші вироби, які створені з любов'ю та талантом майстринь. Серед них мило ручної роботи, рельєфна 3D серветка, в'язані іграшки, ляльки мотанки, брошки та браслети, вироби з петриківським розписом, сумки з великими бусинами, фетрові іграшки та оригінальні подушки. Також не обійшлося без новорічних іграшок, в'язаних крючком, які стануть чудовою прикрасою для вашої ялинки.

Усі майстри, які представлені на ярмарку, роблять не тільки гарні та унікальні  вироби, але й велике добро. По завершенню ярмарку, 30% від виторгу від кожного столу буде передано в Благодійний Фонд "Теплі обійми України". Цей фонд наразі працює над забезпеченням потреб Збройних Сил України.

Також запрошені майстри з Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, та ГО "Гармонія"  Вони теж будуть презентувати вироби своїх вихованців, та долучаться до цієї благородної справи.

Не пропустіть чудову нагоду не лише придбати унікальні вироби, але й долучитися до благодійності. Ваш вибір - це крок до покращення життя та підтримки тих, хто цього потребує. Приходьте разом із родиною та друзями, насолоджуйтеся атмосферою тепла та добра, обирайте подарунки з душею. Будьмо разом, будьмо добрими разом!

Додатково, ми маємо чудову новину: 3 грудня о 16:00 відбудеться розіграш подарунків серед тих, хто придбав білети для розіграшу. Вартість кожного білету становить лише 50 грн. Приєднуйтеся до цієї захоплюючої акції та маєте шанс виграти чудові призи, а при цьому ви допоможете вирішити потреби Збройних Сил України. Будьте частиною цього доброчинного заходу та робіть світ кращим разом з нами!

keyboard_arrow_up