П'ять важливих фактів про першу приватну лікарню у Вінниці (Новини компаній)

П'ять важливих фактів про першу приватну лікарню у Вінниці (Новини компаній)

Перша приватна лікарня від «Альтамедики» надає цілодобову медичну допомогу, в тому числі невідкладну. Багаторічний досвід команди щодо діагностики та лікування онкологічних патологій, травм, гострих хірургічних станів, гінекологічних захворювань, хвороб ЛОР-органів дозволяє швидко допомагати дорослим і дітям.

Заклад має новітній комплекс діагностичного обладнання та максимально зручні умови лікування й відновлення після хвороби.

Факт 1. У лікарні доступне медичне транспортування 

По допомогу до Першої приватної лікарні можна звернутися самостійно чи скористатися направленням інших лікарів. Можливі медичні перевезення. Автомобіль швидкої допомоги перевозить пацієнтів у будь-якому стані, навіть складному. Бригада фахівців супроводжує пацієнта та контролює життєві показники під час перевезень.

Факт 2. Досконалі операційні, сучасні палати та можливість перебування в супроводі рідних

Перша приватна лікарня має повний комплекс високотехнологічного обладнання, щоб швидко і точно встановити діагноз. Команда вузькопрофільних лікарів працює з пацієнтами лише на основі індивідуального підходу. Операційні зали забезпечені всім необхідним для проведення хірургічних втручань. А в зручних палатах є 32 місця для пацієнтів і пацієнток. До того ж перебувати в лікарні можна в супроводі когось із рідних.

Факт 3. Унікальний досвід діагностики та лікування раку молочної залози у жінок

Щороку команда «Альтамедики» проводить понад 600 операцій на молочних залозах, з яких майже 150 при раку. У лікарні успішно використовують методики одномоментної онкопластичної і реконструктивної хірургії, тобто видалення й відновлення молочної залози проводять одночасно. Технології дозволяють виявити хворобу на ранній стадії або ж спрогнозувати схильність до раку. Для глибинного аналізу розмірів і меж пухлини використовуємо магнітно-резонансний томограф. А щоб виявляти метастази в лімфовузлах та інших органах, маємо 64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф.

Мета, над якою працюють клінічні онкологи, онкохірурги, хімієтерапевти, анестезіологи та радіологи, – розробити оптимальний для кожного випадку план лікування та реабілітації. Відділення інтенсивної терапії відповідає світовим стандартам, має нове обладнання та забезпечує цілодобовий нагляд лікаря-анестезіолога-реаніматолога.

Факт 4. Раннє виявлення пухлин чи передракового стану органів шлунково-кишкового тракту та дихання

У Першій приватній лікарні успішно досліджують слизові оболонки внутрішніх органів за допомогою новітнього ендоскопічного обладнання «Олімпус» (Olympus). Це вкрай необхідно для точного встановлення діагнозу, виявлення запалення чи пухлини на найбільш ранній стадії. А отже, є можливість провести операцію зі збереженням органу!

Факт 5.  Супровід вагітних та можливість вибору акушера-гінеколога

У Першій приватній лікарні також діє Центр здоров’я матері та дитини. Це добра можливість обрати кваліфікованого та близького за цінностями акушер-гінеколога. Консиліум лікарів має великий досвід ведення вагітності з ризиками ускладнень. Працює «Школа відповідального батьківства» та надаються консультації з грудного вигодовування. 

Перша приватна лікарня працює цілодобово у Вінниці: вул. Амосова, 7 Г. Телефонуйте протягом доби: 0 (68) 840-30-30.

Сайт: altamedica.com.ua

keyboard_arrow_up