Квадромарафон «RUN 4 VICTORY»: 30 червня пройде благодійний забіг у Вінниці (Новини компаній)

Квадромарафон «RUN 4 VICTORY»: 30 червня пройде благодійний забіг у Вінниці (Новини компаній)
  • 30 червня у Вінниці спортивна спільнота «Характер» спільно з БФ «МХП-Громаді» та  ВФСТ «Колос» за сприяння міжнародної компанії МХП проводять забіг «RUN 4 VICTORY». 
  • Загалом, цьогоріч марафон відбудеться у чотирьох містах України. Головна мета благодійного забігу — допомога ЗСУ.

Попри повномасштабну війну, українці ще з більшим захопленням беруть участь у любительських та професійних змаганнях. Звичайно, є ті, хто просто тренується «для себе», але участь у масових забігах — це гарний привід єднання людей різного віку, статусу та підготовки навколо спільної мети. В Україні зараз вона єдина — Перемога, і кожен забіг 2024 року — благодійний, тож організатори докладають максимум зусиль задля підтримки наших військових.

Забіг у Вінниці

У неділю, 30 червня, в парку Вишенський міста Вінниця стартує другий з чотирьох забігів благодійного квадромарафону «RUN 4 VICTORY». 

Перший етап, який пройшов у Тернополі, залучив близько 500 учасників, зокрема військових та ветеранів, і зібрав 520 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Організатори планують збільшити цю суму на наступних етапах, маючи на меті зібрати загалом 1,5 млн грн.

Якщо ти маєш намір долучитись до довгої дистанції, півмарафону чи марафону, — реєстрація для участі в Вінницькому марафоні 30 червня ТУТ.

Організаторами заходу є спортивна спільнота «Характер», Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», Благодійний фонд «МХП–Громаді». Спонсори заходу – міжнародна компанія МХП та Вінницький хаб МХП.

Дистанції для дорослих складають від 2 до 21 км, для дітей від 200 до 800 м. Бігти можуть як професійні спортсмени, так і аматори. Крім того, передбачена онлайн участь у забігу.

— Не обов’язково бути у Вінниці, аби взяти участь у змаганнях. Якщо у вас немає змоги приїхати, але ви хочете підтримати захід і допомогти військовим, тоді також реєструйтеся, як онлайн-учасники. Ви можете пробігти будь-де та в зручний для вас час. А 30 червня зробити про це пост у своїх соцмережах і відмітити організаторів змагань. Після цього поштою ви отримаєте медаль учасника, — пояснив Олексій Вовк, співорганізатор забігів, професійний спортсмен і team-leader спільноти «Характер».

Усі учасники отримують особливі нагороди — унікальні медалі. Той, хто братиме участь не лише у вінницькому забігу, а й інших містах, де проходитиме «RUN 4 VICTORY», отримає спеціальну основу, що дозволяє разом скріпити усі чотири медалі. Таким чином людина отримає оригінальний пам’ятний подарунок про участь у благодійному квадромарафоні. 

Після Вінниці наступні забіги відбудуться: у Черкасах (вересень), та Ладижині (жовтень) Вінницької області.

Організатори запрошують усіх охочих приєднатися до забігу, незалежно від фізичної підготовки, та підтримати благородну справу. Незалежно від того, чи ви берете участь безпосередньо на місці, чи онлайн, кожен ваш крок наближає нас до Перемоги!

Благодійні забіги та сила громад
Благодійні забіги — це більше, ніж рекорди, це про національну силу духу.  Організатори вірять у силу громад, тож забіг — це шанс для кожної громади проявити свою єдність, силу духу та відданість нашим військовим. 

Михайло Сидорчук, механізатор Центрального регіону Вінницького Хабу МХП. Наймолодший амбасадор Вінницького Хабу МХП, йому 22 роки. Бігає уже впродовж семи років щоранку або ввечері. Залучає до таких домашніх марафонів і своїх друзів.

— Я постійно брав участь в змаганнях, і від школи, і від училища. У Вінницькому марафоні бігтиму на відстань два кілометри, хочу показати гарний результат. Я мешкаю недалеко від стадіону, тому підготовка відбувається інтенсивна, бігаю щодня. Рух це — життя, потрібно тримати форму.

Валерій Швець, керівник  Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ВТО ВФСТ «Колос», розповідає, наскільки важливі такі заходи. Вихованці цієї школи теж братимуть участь у марафоні.

— З початком повномасштабного вторгнення нам потрібно допомагати дітям знімати стрес, перемикати увагу з новин та гаджетів на інші активності. Заняття спортом — це найкращий спосіб. Від цього діти і ментально здоровіші, і фізично загартовані. Цей забіг, що відбудеться — це один з етапів роботи з дітьми. Ми розуміємо значущість благодійного заходу і наголошуємо на тому, що українське суспільство має консолідуватися. Ми привчаємо дітей до того, що тільки спільно ми можемо багато зробити корисних речей. Питання патріотизму у нашій школі стоїть першочергово. А коли йдеться про благодійні заходи — наші вихованці завжди на них відгукуються позитивно.

В травні був перший забіг у Тернополі, 30 червня пройде у Вінниці «RUN 4 VICTORY»

Ліга забігів RUN 4 VICTORY - це благодійний квадрамарафон, який проходить у чотирьох містах України - Тернополі (19 травня), Вінниці (30 червня), Черкасах (вересень) та Ладижині (жовтень).

Особливістю Ліги забігів є можливість пробігти будь-яку дистанцію не тільки спортсменам, а й усім охочим. У такий спосіб організатори мають на меті об’єднати жителів громад та містян, які можуть долучитися до будь-якої дистанції в будь-якій точці України. Цьогоріч доступні дистанціями від 2 до 21 км та дитячі від 200 до 800 м

На вибір доступні два формати участі - офлайн чи онлайн.

Організаторами заходу у Вінниці є спортивна спільнота «Характер», Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», та Благодійний фонд «МХП – Громаді». 

Спонсори — міжнародна компанія МХП і Вінницький Хаб МХП.

Титульний інформаційний партнер у Вінниці — «20 хвилин».

Генеральний інформаційний партнер — газета ЮА, журнал «Країна»

Захід здійснюється за підтримки Вінницької ОВА та міської ради, а також партнера I-VIN.

Під кожен забіг відкривається окремий збір, який закривається за два дні до дати забігу. 100% отриманих коштів (реєстраційних внесків) на розрахункові рахунки Фонду скеровуються на благодійність — допомога окремим підрозділам ЗСУ для виконання задач у захисті та збереженні територіальної цілісності України. Про використання даних коштів Фонд звітує публічно на кожному заході у день забігу.

keyboard_arrow_up